Friday, September 29, 2023
HomeGenelVjen páralájmërimi/ Zarfi i Zí në ardhje, banorja e rèndësishme mùnd të...

Vjen páralájmërimi/ Zarfi i Zí në ardhje, banorja e rèndësishme mùnd të lárgohèt nga BBV

Gjatë spektáklit të së shtunës Efi Dhèdhes pati një përplasje të fòrtë me Kiara Titon dhe Luiz Ejllin. Ky debát vijoi edhe pas përfùndimit të prime-t, ku këngëtari párálájmëroi Efin që ta mendojë mirë nëse do që ta vazhdojë këtë diskutim.

Luizí madje fùt në bisedèn e tyre edhe Ronaldo Sharkën, të cilin e pyet se si u afrua ai me të dhe Efin. Ronaldo tha se shoqëria mes tyre ka nisur píkërisht prèj Kiarës.

- Advertisement -

Luizí: Ti do me fol me ‘nuk më plas trapi’ siç ishe dùke folur, Luizí: Nuk ishe dùke thënë ti ‘s’më plas trapi’?

Efi: Po mùnd edhe ta kem thënë, Efi: Ça pròblèmi ka këtu? Ça deshe me treguar?, Luizí: Meqenëse po thua ‘nuk flas si dua unë’

- Advertisement -

Efi: Ça pròblèmi ke o Luiz? Për aq kohë sa nuk di gjë, pse më drejtohesh mua në atë lloj mënyre?

Luizí: Ti do me fol me shprèhje ‘s’më plas trapi fare’ që e the párá gjysmë ore?

Efi: Kur e kam thënë këtë?, Luizí: E dimë shumë mirë, Efi: Po aty e kam thënë, Efi: Jo. Nuk mùnd të flas me gjëra nga jashtë me ju të dy, në këtë aspekt e kisha

Luizí: Unë nuk kam qenë jashtë

Efi: Po pra nuk e kam me ty, unë po flas me Kiarën dhe Ronaldon. E unë po them që nuk mùnd të flasim ne të tre ashtu siç dua unë, që të márr edhe gjërat nga jashtë.

Luizí: Nuk e di çfarë keni lënë jashtë dhe as më intereson, për mua kapùni për flokësh, puthuni, është e juaja jashtë. Kur të dal unë jashtë, e di unë çá bëj jashtë.

Efi: E pse doje të më nxirrje kèq ti?

Luizí: Nëse do me i hy kësáj situate mendoje mirë se unë nuk kam qejf me dalë síkur po i dal zòt Kiarës

Luizí: Fare, s’më intereson. Për mua të dalë të shtunën

Efi: Pse po më drejtohesh mua kështu?

Luizí: Ama atë që ndjej unë dhe që di unë, nuk e mbáj brènda jo me qenë ti apo Kiara, por me qenë kush me qenë

Luizí: Prandáj po të them mendoje mirë nëse do me e vazhduar me pasur këtë situatë si kalë troje tënden. Unë ta djèg këtë kalë me gjíthë ty brènda, e di shumë mirë.

Efi: Dëgjo pak o Luiz, unë sot jam ndjèrë shumë, shumë, shumë kèq

Luizí: Jo më kèq se unë

Efi: E di si jam ndjèrë unë sot? E ke márrë párásysh veten díkur se si je ndjèrë, kështu jam ndjèrë unë sot

Efi: Nuk pata njerëzít që unë i konsideroja miq.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments