Nje dite pas BAJRAMIT Nxirret e Verteta Trónditese, keto Lajme po Çméndin Vellain e Madh

Françeska Murati ka debátuar ashpër me Egla Cenon, pasi áktorja i tha modèles se më mirë mòs të bèhèt nënë kurrë, sesa të ketë një fèmíjë si ajo.

“Larg qoftë që nuk e kam një fèmíjë si ajo, shyqyr që s’ma dhá Zoti”, u shprèh áktorja dùke treguar se nëse do të kishte një fèmíjë si Françeska do ta çonte te murgeshat për ta edùkuar.

Ndërkohë Françeska i ka cilësuar të tùrpshme fjalët e sáj.

“Është e tùrpshme Egla. Ti nuk din se çfarë nxjerr nga goja jote”- i tha banorja.

Pjesë nga debáti

Françeska: Më kthehesh mua dhe më thua më mirë mòs të kem fèmíjë sesa të kem një fèmíjë si ty

Egla: Më the ti do ta kesh për nderë të kesh një fèmíjë si mua, të thashë të kisha një fèmíjë si ti lárg qoftë, do të kisha çuar te murgeshat

Françeska: Më mirë të jem pa fèmíjë sesa një fèmíjë si ty

Egla: Po po nuk e dua kurrë një fèmíjë si ty

Françeska: Është e tùrpshme Egla. Ti nuk din se çfarë nxjerr nga goja jote

Egla: Jo jo. Largë qoftë që nuk e kam një fèmíjë si ajo, shyqyr që s’ma dhá Zoti. Po ta kisha pasur do ta kisha çuar te murgeshat për edùkim kaq

Françeska: Bravo

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...