Saturday, June 3, 2023
HomeGenelMos kalo pa i urùar shèrim! Nena e ketij banorit BBV ne...

Mos kalo pa i urùar shèrim! Nena e ketij banorit BBV ne gjèndje te rènde shèndetesore

Banori i shtëpisë së Big Brother Vip, Luiz Ejlli, u vèndòs në dijeni nga Vëllai i Madh me atë çfarë është dùke ndòdhùr me Instagramin e tij jashtë shtëpisë si dhe me “GoFoundMe” të hapur nga familjarët e tij.

Pasi banori në mënyrë kategoríke u shprèh kùndèr hapjes së kësáj faqeje për të mbledhùr fonde për të si dhe për menaxhimin e Instagramit nga familjarët e tij, ka qenë kunati i tij ai i cili ka zbùluar se nëna e këngëtarit është shumë sèmùrë.

Moderatorja e “Fun Club”, Megi Pojani, ditën e sotme në emision publíkoi një bisedë të krýer nga prodùksioni me kunatin e banorit.

Prodùksioni i tha kunatit të Luizít se mùnd të márrín llògarinë e këngëtarit në rrjètet sòcíale, por me një kusht, që në çdo foto të publíkuar të këngëtarit brènda shtëpisë të citohèt se autorësia i tákon “Top Channel”.

Mirëpo, Sokoli, tha se ndòdhèt në Ameríkë dhe se gjatë kësáj kohe nuk është márrë fare me asnjë çështje që ka lídhje me Luizín, pasi nëna e tij është shumë sèmùrë.

“Përshèndètje. Kam një javë që jam në Ameríkë dhe nuk po mèrrem fare me asnjë pùnë në lídhje me Luizín, por po mèrrem me nënën e tij sepe është shumë e sèmùrë.

Kur të dalë do i zgjídhë vetë ai, në lídhje me Instagramin do të flas me motrën e tij dhe është ajo që vèndòs”, shkruante Sokoli në mesazhin e tij.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments