Krejt BOTA po çmèndet pas Ngjarjes!! BEFASUESE, Cfare i Ndodhi keshtu Kiares!?

Kiara Tito është në muajt e pritjes së ëmbël dhe siç është bërë e ditur, ajo së shpèjti do ta sjell në jetë një vajzè.

Çifti Kiara dhe Luiz, po e shijojnë çdo moment së báshkù dhe në krahët e njëri tjetrit, shkruan “Kosovárja”.

Dyshja, kanë gjetur qetësínë dhe kënaqësínë e këtyre ditëve të dimrit në një vend me borë, ku po kënaqen pafùnd.

Ajo që bènë përshtýpje, është ndrýshimi në portretin e moderatores.

Ajo, vërtet po dùket ndrýshe dhe kjo për shkák të shtátzènisë.

Leave a Reply