Nuk Po Dúron Më/ Situata DÉGRADON me Fund te Hídhur per keta Banoret te Bigut

Marrëdhënia e Eglës me banorët e tjerë të shtëpisë së “Big Brother Vip” nuk ka qenë fòrt e mirë që në fíllim, dhe dùket se vijon njësoj.

Mbrëmjen e djeshme, áktorja është shfaqur e acárùar me ta, teksa ka shkùar në lavanderi dhe u ka hèdhùr në tokë të gjítha rrobat që ndòdheshin aty.

Nuk dihèt se për çfarë arsyeje ajo vèndòsi ta bènte këtë gjë, teksa áktorja shihèt dùke i përhapur rrobat thuajse në të gjíthë dýshemenë e dhomës.

Banorët e tjerë nuk e kanë pritur aspak mirë këtë gjë, teksa Erjola është shfaqur e acárùar.

Ndërkohë, Graciano ka ndërhyrë për të shmángur debátin, dùke thënë se e ka bërë ai.

 

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...