Saturday, June 3, 2023
HomeGenelBBV ne kaos! Luizí: Po íku Kiara, dal unë! Olta: Nëse íkën...

BBV ne kaos! Luizí: Po íku Kiara, dal unë! Olta: Nëse íkën Luizí, íki dhe unë…

Teksa të gjíthë banorët po këndonin e kërcenin në oborr, Luizí u shkëput dhe qëndroi vetëm në verandë. Olta vuri re që ai nuk po kërcente me pjesën tjetër dhe shkòi u ùl pranë tij.

Ajo i tha Luizít të ngrihèt dhe të kërcejë báshkë me të tjerët, por ky i fùndít shprèhu mërzínë për nominimin e kësáj jave, që siç dihèt Kiara është në televotim me Oltën.

Ai i tha Oltës që i vjen kèq edhe për Kiarën, por edhe për të, sepse sipas Luizít, Olta nuk ka pse të lárgohèt në këtë píkë të lojës.

Luizí shtoi që është mirë të lárgohèt ai nga Big Brother dhe këtë edicion ta fitojë Olta. Kjo e fùndít, i tha Luizít që nëse lárgohèt ai, do íkë dhe ajo, por jo këtë të shtunë, një herë tjetër.

Olta i tha Luizít që meqenëse situata është e tillë, është më mirë që të lárgohèt ajo nga ky format, që t’i hapë rrugë Luizít dhe Kiarës.

Luizí u shprèh se nëse Kiara do ishte në nominim me Fotininë apo me díkë tjetër, nuk do e kishte fare pròblèm, nëse ajo do të dilte.

Por dùke qenë se po përballet me Oltën, ai e ka márrë këtë televotim si sfídë me veten, pasi do të shohë kush është lojtar më i fòrtë mes tij dhe Oltës.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments