Saturday, September 30, 2023
HomeGenelNga 12 e 20 Tetori sipas Sùzan Míller jane 2 shènjat me...

Nga 12 e 20 Tetori sipas Sùzan Míller jane 2 shènjat me FAT të mùajit në çdo gjë

Ne jeten tone eshte shume e vlèfshme qe te márrin nga nje kèshille ne çdo dite apo nje sùgjerim se si mùnd te permíresojme te tashmen tone dhe ne pergjithesi jeten, duke nísur qe nga çèshtjet e dashurise dhe deri tek pikat me te ndjèshme te fínancave dhe gjèndjes shèndetesore. Per kete artikulli i sotem ju rrèfen me dètaje shume te sákta se çfare rèzervojne yjet per sejcilin nga ju.

Kèshilla e yjeve per Dash, Duhèt të mèsoni të menaxhoni më mirë situatën në dashùri, sepse ajo kèrkon më shumë vëmendje. Rrèzíkoni të hùmbni gjíthashtu durimin lehtësisht, dhe në disa raste hùmbja e durimit interpretohèt si një kèqárdhje e madhe. Periudhá mbètet e mirë edhe në pùnë. Keni mùndësi të shkëlqyera për të veprùar më mirë dhe për të ndërtuar diçka të veçántë.

Kèshilla e yjeve per Dem, I dashur Demi, sipas yjeve ka çështje të pazgjídhùra që do të zgjídheshin më mirë párá se të jetë tepër vonë. Për ata që janë beqárë, ndoshta është momenti i dùhur që të mùnd të tákojnë një shpirt binjak. Duhèt të rifitoni stabilitetin, veçánërisht ndáj kolegëve tuaj.

- Advertisement -

Të dashur Binjakë, këtë javë do të ketë kthesën e prítur, qoftë edhe në dashùri. Lájme të mùndshme pùne dhe disa kontákte të rèndësishme në këtë periudhë. Ndoshta ajo përgjígje e shumëprítur do të vijë. Por ju dùhèt të jeni të mirë në përveshjen e mëngëve.

Kèshilla e yjeve per gafore, Pamja ástrale pèrmírësohèt, por ka ende tènsíon në ajër. Prandáj përpiquni të sqároheni dhe të mòs e mèrrni nëse diçka nuk ju shkòn ashtu siç dëshíròni. Keni të gjítha kredencialet për të bërë mirë dhe për të lárguar kënaqësitë e rèndësishme. Thjesht dùhèt të jeni më të guximshëm.

Kèshilla e yjeve per Luan, Sipas yjeve, gjèni pak qetësi, edhe nëse deri tani jo gjíthçka ka shkùar në mënyrën e dùhur. Në veçánti, ka një tènsíon në márrëdhëniet romantíke. Flisni me partnerin tuaj dhe sqárohuni. Me këta yje është më mirë të mòs bèni hapa më shumë sesa mùndeni, sidomòs në pùnë.

- Advertisement -

Kèshilla e yjeve per vírgjërèsh, Keni ende disa komplíkime me shefin në zyrë. Në përgjíthësi jeni të lòdhùr nga rutina e zakonshme dhe dëshíròni të ndrýshoni ajrin, prandáj shíkoni përreth. M.und të realizoni një projekt për të cilin keni kohë që pùnoni, sidomòs nëse jeni çift, si për shembùll blerja dhe shítja e një shtëpie.

Peshore të dashura, kjo është një periudhë shumë e favorshme për ju, prandáj përfitoni nëse doni të árríni kënaqësi të mira. Vetëm nëse nuk doni të afroni dashùri, zèmra jote do të jetë vetëm. Përndrýshe, së shpèjti mùnd të tákoni shpirtin tuaj binjak. Situatat që kríjohen këto ditë në pùnë janë të rèndësishme.

Kèshilla e yjeve per akrep, Sipas yjeve, jeni nën strès, aq sa po përjètoni shqètësime të vazhdueshme që po ju bëjnë të hùmbni gjumin dhe dùrimin. Mundohuni t’i jepni përparësi vetes dhe t’i bèni gjërat me qetësi. Ka diçka për të rishíkuar, veçánërisht në pùnë.

Kèshilla e yjeve per shígjetar Një situatë përgjíthësisht e mirë, edhe nëse gjíthçka mùnd të pèrmírësohèt. Por favorizími i yjeve nuk mjafton. Ju tákon juve të veproni më mirë dhe të bèni zgjèdhjet e dùhura. Secili është kríjuesi i fatit të tij. Nëse ka një márrëveshje biznesi në prítje, ajo mùnd të lídhèt në rastin më të mirë.

I dashur Bricjap, gjërat do të pèrmírësohen ndjèshëm në fùnd të muajit, por tashmë situata është shumë pozítive. Përfitoni për të realizuar projektet tuaja. Agjítacion në pùnë. Ndoshta gjërat nuk shkòjnë ashtu siç dëshíròni ose nuk ndiheni veçánërisht të përmbùshur.

Kèshilla e yjeve per ujor, Sipas yjeve, pròblèmet nuk kanë munguar në periudhën e fùndít, por gjíthçka dùket se po shkòn mirë dhe situata po stabilizohèt. Disa shqètësime në dashùri. Në pùnë dùhèt të përpiqeni të zgjídhni ndonjë pròblèm ekonomík, sepse keni shpenzuar përtej mùndësive tuaja.

Kèshilla e yjeve per Peshq, Nëse ka pasur një pròblèm apo një debát, është koha më e mirë për t’u sqárùar dhe për ta zgjídhùr atë. Pasditja do të shkòjë më mirë, tènsíonet e lindura në vendin e pùnës prítet të zhdùken dhe mùnd të rizbùloni atë qetësi që ju kishte munguar deri tani. Me pak fjalë, përveshni mëngët dhe do të shihni se gjíthçka do të shkòjë në rrugën e dùhur.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments