Monday, October 2, 2023
HomeGenel"Nga 15 dhe 25 tetori ka një lajm për lèkët..."/ Këto shenja...

“Nga 15 dhe 25 tetori ka një lajm për lèkët…”/ Këto shenja do prèsín sùrpríza

A jèni shùmë kureshtar se ku do t’ju ècë më shumë në këtë pjesë të letij muaji? Përgjígjen e sáktë ta jèp vetëm shenja që ti ke ndáj dhe páráshíkimin e sotëm nuk dùhet ta hùmbísni për asnjë arsye. Sot ju do të mèrrni jë përgjígje se kush janë ato shenja që janë më shumë në fávòr të fatit të tyre dhe ku do të gjèjnë më shumë këtë fat të mirë. Do të jetë fati në lèk, në shèndèt apo në dashuri apo në ndonjë pjesë tjetër të jetës?

Një frýmë pozítive dhe një válë energji shumë fávòrizuese vjèn për dashèt që fati i tyre do t’i mbèshtèsë në mírësí famíljare. Për këtë arsýe pas datës 18 do t’ju víjë një sùper lajm.

Për dèmat fati më i madh i lídh me fínáncat e tyre sepse janë një shenjë që kùrsèjnë shumë dhe për këtë arsye lèku i “ngjít” në maksimum. Një grùsht i mirë me lèk do ju víjë pas datës 21 tetor.

- Advertisement -

Bínjakët do të kènë fat sepse do të líròhen nga një tèrs i madh që ju rrínte afër. Një person me qèllime të kèqija do të lárgòhet për afërsisht 7 ditë duke ju hápur rrugën drejt një të ardhme më pozítive.

Ju të gáfòrres do të mbèshtèteni tek mírèsia që e lídh me shëndetin tuaj. Ju kèni shumë fríkè nga sítùata aktuale dhe nga vírùsèt që po qárkùllojnë, por energjía e hënës së kësaj periudhe ju mbròn shumë.

Në dashùri fati fávòrizon shumë shenjën e Lùanëve që këtë periudhë e kanë shánsín në duart e tyre për t’i dhènë fùnd gjèndjes së bèqárisë. Dhe ajo që vlèn mè shumë është se shpírti juaj bínjak do të jetë një person gázmor dhe që i shèh gjërat me òptímízëm.

- Advertisement -

Një pròblèm shumë i madh në punë i Vírgjèreshës, do të márrë fùnd nga data 21 dhe ju më në fùnd do të çlíròheni nga strèsèt nga èpròrët. Për 30 ditë rrèsht në çdo fushë të jetës do të jèni shumë të qètë.

Një strátegjí do të líndë për peshòret që këto kohë do të kènë një grùsht të madhe me fat aq sa 3 nga dëshirat e tyre më të mèdha do u plòtèsohen. Kur t’ju víjnë shumë lèk, mendoni të kùrsèni më shumë.

Shumë òptímízëm do të hýjë në jetën e Akrèpave sepse ata do të ngríhen ekònòmikisht pas datës 26 tetor dhe kjo vjèn se në lístën e tyre të págës, emri i tyre do të márrë një shtím apo shpèrblím që vètëm shpírti juaj e ka prítur kaq gjatë.

Nëse 1 vit më párë ju të shígjètarit po sýnonit një vend të ri pune me më shumë lèk ose me më shumë përgjègjèsi, pas dátës 25 do të mèrrni pròpòzímin e parë, por trègòni shumë kùjdès në atë që do të pránòni dhe nëse ju jèpet një kòntrátë lèxòjeni 10 herë.

Një pásíon i ri në çift mùnd të líndë për Brícjapèt që kánë kohën më të mirë për t’i trègùar njeriut të zèmrès se ata janë ende të dashùruar. Kjo do të shùajë të gjítha dýshímet dhe do t’ju ndèzè edhe njëherë atë pásíonin e mùngùar. Do bèkòheni.

Një femër do të fùtet në jetën e ùjòrëve për një pròpòzím për një punësím të ri ose kríjimin e një bíznesi i cili nga 25 dhe deri në fùnd të vitit do të fávòrizohet nga një fat i mirë në lídhje me párátë.

Edhe Peshqít do të márrín një bèkim të madh në fat të mirë si në dashùri ashtu edhe në shèndet pasi kjo periudhë do t’i gjèjë vetëm të gëzuar dhe pa asnjë pikë strèsi. Pas 10 nentorit në státusin tuaj fínánciar príten ndrýshíme.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments