I mori nga duart emòsionin e sáj, NUK E MERRNI ME MEND SE CFARE I ‘RREMBEU’ Arbana Ledionit!

Ditën e sotme është bërë me dije nga burime për “Vip Magazíne” se BBV3 do të nisë transmetimin dhe tashme dihet se do të moderohèt nga Ledion Liço. Ky lájm, ka bërë mjaft zhurmë në rrjèt, ku një pjesë kanë urùar moderatorin e një pjesë tjetër kèrkojnë ende që spektákli të vazhdojë t’i besohèt Arbana Osmanit.

Ndonëse nga ana e Arbana Osmanit, ende nuk ka pasur një qëndrim publík te emrzitur sa i përket këtij ndrýshimi, moderatorja mènjèherë pas qarkùllimit të këtij lájmi ka ndarë një foto në Instastory,

ku shfaqet me báshkëshortin e sáj dhe regjísorin e BBV, Eduart Grishaj, si dhe opinionistin e dy sezoneve të shkùara të BBV, Arbër Hajdarin.

Kujtojmë se Arbër Hajdari që pas përfùndimit të sezonit të dytë, ka deklárùar që nuk do të jetë opinionist në sezonin e ardhshëm, por qe ka nderruar mendje

Të jetë ky postim i Arbana Osmanit një foto rastësore, apo një reagim për të treguar që edhe pse Arbri mbeti besnik i TCH, Arbana i ka marre Eduardin programit te BBV3 i cili duket se pa regjisorin, e ka humbur fare shkelqimin e nje viti me pare.

Leave a Reply