Saturday, June 3, 2023
HomeGenelNga fryn era, hajde besoi Luizít! Kiara t’a qájmë hállin…

Nga fryn era, hajde besoi Luizít! Kiara t’a qájmë hállin…

Ju e mbáni mend vetë (edhe nëse jo ua kujtojnë videot që do të gjèni më poshtë) se si Luiz Ejlli ka deklárùar disa herë që Sali Berishën e kishte idhùll, apo sa herë ka ngritur dòlli për shèndètin e tij.Por me të dalë nga shtëpia gjërat kanë ndrýshuar. Jo vetëm që votën e shkùndi për PS-në po sot i ftuar në podcastin e Kryeministrit, Edi Rama ka bërë batuta me dòktorin dùke e cilësuar “non grata”.

Shikojeni ne kete video cfare thote ai: Video

Luizí që díkur írònizonte në Facebook Kryeministrin Rama (se atë periudhë vetëm këtë rrjèt sòcíal ngiste) sot i shkòn në intervistë dhe rrëfehèt gjerë e gjatë…Ja se si e ironizon tani Luizi i famshem doktor Berishen. Video


RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments