E PÈRJASHTÚAN nga Big Brother, vjen reagimi i parë i Egla Cenos…

Aktorja Egla Ceno është përjashtuar nga Big Brother VIP 3

këtë të díel, pas debátit të ashpër që pati pas prime-t me Meritonin dhe Ilnisën.

Vëllai i Madh u detyrua të mèrrte një vendim, pasi Egla i hòdhi gotën me verë në kokë Meritonit.

Largimi i sáj u prit me çudi nga banorët të cilët e përqafuan, ndërsa áktorja u la porosi që të mòs bíen pre e provokimeve.

“Me vjen kèq, është okay, ishte kënaqësi, u kënaqëm, nuk është një gjest që dùhèt ta bèni, mòs bini pre e provokimeve, unë bëra qejfin tim u kënaqa nuk jam pishman për asgjë, gjërat që kam bërë gábím kam kèrkuar ndjesë, do të tákohemi jashtë, mòs bini pre e provokimeve sepse do të bèhen më të fòrta”, tha Egla.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...