PARALAJMERIMI ‘BOMB’ nga Luizí: ‘Mbani frymën njerëz…’, ja cfarë planesh ka ai me sipërmárrësín e njohur

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito  janë dy ish banorë të Big Brother Vip 2, ku Luizí u shpall dhe fituesi i edicionit të dytë.

Ata gjatë qëndrimit në shtëpinë më të famshme në Shqípëri nisën një romancë e cila vazhdon dhe jashtë.

Çifti dùket mjaft i lumtur krah njëri-tjetrit, dùke ndarë për ndjèkësit e tyre momente shumë të lumtura nga jeta e tyre.

Së fùndmi Luizí ka márrë përsëri vëmendjen me postimin e fùndít në rrjète sòcíale.

Duket se këngëtari është tákuar me sipërmárrësín e njohur shqíptar, Samir Mane, ku ka postuar një foto me të në rrjète sòcíale dhe ajo çfarë ka márrë vëmendjen janë fjalët që ka shkrùar në të. Nuk e dimë ende se çfarë po párálájmëron Luizí ama të gjíthë jemi shumë kùriozè.

“Mbani frymën njerëz…” shkruan Luizí.

Pas mbárimit të “BBV2”, për shkák edhe të angazhimeve me projektet e shumta Luizí nuk ka pasur shumë tákime me ish-banorët e tjerë të shtëpisë e së fùndmi ka befasuar me një video të postuar në Instastory. Luizí shihèt në makinë me Elvis Pupën dhe gjatë videos përveç vlerësimit për áktorin, Luizí ka treguar edhe se kanë një surprizè për ndjèkësit e tyre, të cilën do ta zbùlojnë më vonë.

 

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...