Saturday, December 2, 2023
HomeGenelNga Mèrí kèni lájmè te mira, edhe 10 dite 3 shènjá prekin...

Nga Mèrí kèni lájmè te mira, edhe 10 dite 3 shènjá prekin bíngòn me te mádhe

Muaji korrik víjon të ketë edhe disa ditë drèjt fùndit të tij, por këtë rrádhë do të víjë díçka ndrýshè nga herët e tjera sepse ata që lèxojnë yjet flásín për një ndrýshím të madh.

Ju do të pyesni se për çfarë bèhèt fjalë dhe kjo do t’ju mrèkullojë më shumë sepse në plán të parë ndòdh për disa shenja një përmírèsim dhe aváncim shumë i madh në fushën e lèkève.

Tashmë në këtë artíkull ne do t’i márrim shenjë pás shenje dhe do të trègòjmë kush aváncòn, kush prèket dhe kush lùmtùrohet nga gjèndja ekònòmike.

- Advertisement -

Nga t’ia nísím? Patjetër me dèshët që në jetën e tyre persònale në këtë korrik dhe në të tashmen do të përbállen me atë realizim pláni të jetës dhe s’ka më prítje. Pròjektet márrín udhën.

Sùksès në fámilje, fòrtèsi në shèndet dhe një çèshje që i lídh me lèkët është ç’ka vjèn për Demin dhe gjíthçka ndòdh për mirë për t’ua bèrë të ardhmen tuaj si një fushë me lule.

Bashkëpunimi i frýtshëm dhe ngrítja ekònòmike për binjakët línd vetëm nëse ju do të punoni me një akrep dhe kjo do të bèjë të shpètòni nga tèlashèt dhe t’i hápni rrùgë të reja vetes tuaj.

- Advertisement -

Një udhëtim për turízëm është ajo që shíhèt në horizont për gafòret dhe më pas në korrik një mrèkùlli që ata e prísnin kaq shumë që i bèn më të lùmtur në fùshën e shtímit të páráve.

Ju zhvíllohen më shumë plánet dhe Hëna e plòtë luanëve ju jèp më shumë òptímizèm dhe tashmë do tju hápen sytë plòtèsisht për të párë se në çfarë bègátie të jetës po jetoni.

Ishit në një “mál” strèsí ju vírgjërèshá, por një çlírim i ndjènjave dhe psíkòlògjík ju prèt pas 1 jave dhe kështu ju do të arríni në pikën më të dèshírùar në jetën tuaj. Lajmi më i madh vjèn pas 10 korrikut.

Nga 3 dèshíra që ka në mèndjen tuaj të dashùr peshore, vetëm njëra do të kthèhèt në reálitètin tuaj të ëmbël dhe kjo mùnd tju ndòdhë në 28 korrik. Kùjdès vetëm me çèshtjet lígjòre këtë muaj.

Shenja që cílèsohet si një nga më fátlùmët është padýshím akrèpi, sepse edhe Vènùsi, por edhe mágjía e Hënës e ndíhmojnë që të ngríhèt në kárríerë dhe párá. Në verë ju prèt dásma e ëndrráve.

Ju nísùni me válixhe të dáshur shigjetarë sepse një punë me lètra dhe dòkùmente të rrègùllta ju òfròn mùndèsínë që pjèsën e mbètur të jetës tuaj ta jètoni si një ávènturë jashtë.

S’ka më prítje as për bricjapët që deri në fùnd të muajit do të çlíròhen nga çèshtjet lígjòre ose nga ndonjë hùa dhe në 10 ditëshin e párë të muajit që vjèn do përbállen me sùksèse.

Një femer dhe një burrë që juve ju do shumë njerëz të ujorit, do t’ju òfròjnë mùndèsínë më të madhe të bashkëpunimit që deri në shtátor ju sígùron të ardhura dhe në këtë mënyrë shumë çùditshëm mùnd të blíní edhe një shtëpi.

Për 2 vite rrèsht jeni përpjèkur të kápni májat e bíznèsit dhe tashmë peshq, ju ia dílní mbánë se mùndi dhe sákrífíca juaj do të kthèhet në një pròspèritet dhe bèrèqet që ta shíjoni me fámiljèn tuaj.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments