Saturday, December 2, 2023
HomeGenelNga nèsër, nís një periudhë e ártè! 2 shènjat e Hòròskòpít që...

Nga nèsër, nís një periudhë e ártè! 2 shènjat e Hòròskòpít që do iu ndrýshòje jeta

Në víjímësi të dítëve do të ndòdhë Hëna e plòtë dhe ky fènomèn do t’ju máhnítë shumë sepse në jetën tuaj do të sjèllë një ndíkím madhor. Do t’ju víjë një periudhë shumë èmòcionale dhe më së shumti ju do të pèrfítoni një ngrítje nga ana e lèkève, por kush janë këto shenjat fátlùme? Ja se si do të ndíkojë tek ju kjo hënë e plòtë.

Nga hëna e plòtë fávòrizohen shumë dashët sepse çdo sèmùndjè apo pròblèm që ju lídh me trupin tuaj, do të márrè fùnd. Mùnd edhe të dòbèsoheni nga kílet që ju rèndòjnë. Në fíllim të gustit ju bèhèt mbárë edhe me lèkët.

Për demat nuk mùnd të thùhet e njëjta gjë si me dashët, sepse hëna e plòtë sjèll pak ulje hùmòri për demat, por nga ana tjetër 18 korriku do t’ua ngrèjë sërish humorin sepse do t’ju víjë një fat fínáncíar i pápárë.

- Advertisement -

Lájmi i kèq është se edhe binajkët dùhèt që të jènë një nga shenjat më të kùjdèsshme në të gjítha ditët e víjueshme te ketij muaji sepse kjo hënë e plòtè do t’u sjèllë nervòzízèm dhe mùnd të príshní balancat. Pròspèriteti dhe bègátia juaj línd në 21 korrik.

Një ndrýshím shumë i madh në jetën e luanëve dhe gaforrève dhe kjo ju lídh me fòrcèn madhore të shèndètit tuaj dhe kjo periudhë vírùsèsh nuk ju kèrcènòn dot. Për lèkèt do të jèni stábël, ndërsa nga fùndí i gushtit mùnd të mèrrni edhe një òfèrtë nga jashtë.

Një ngjárje shumë e vèçantë dhe madhore do të ndòdhë në jetën e vírgjèrèshës dhe kjo do të bèjè që për 6 muaj rrèsht juve t’ju ndòdhín vetëm gjèra pozítíve. Ëndrrat do ju plòtèsohen dhe mbi të gjítha do ècni sipas pláneve.

- Advertisement -

Një nga shenjat më të mbára në hënën e plòtë është akrepi dhe peshorja, të cilèt nga të gjítha anët do t’i víjë një përmírèsim dhe një ndrýshím shumë i madh që e lídh me fínáncát. Edhe me ndjènjat do të jeni fòrt mirë dhe mùnd të mèrrni një pròpòzím për mártèsë.

Nuk është áspak çudi që shígjetarët dhe bricjápët do të fùten në një periudhë shumë ròmántike dhe me shumë mírèsi në jetën e tyre dhe në fámílje do t’ju dèrgòhen nga universi shumë lajme të mira për ju dhe fèmíjet tuaj.

Dhe në fùnd dýshja që do të márrë kùròrën e një fáti plòt mbarësi nga kjo hënë e plòtë e muajit do të jènë ujorët dhe peshqít sepse në 26 korrik mùnd të nísín punë ose të ndrýshòjnë punën në kánë. Nga 26 e deri në fùnd të muajit do të sístèmohen shumë me fínáncat e tyre dhe në fíllim të shtatorit dùhet vetëm të përmírèsojnë shèndètin.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments