‘Nga pùshimet do kthehemi vetë i 3…’ Luizí árrínë qèllimin, Kiara shtatëzènè!?

Së fùndmi në rrjèt qárkùlloi lájmi se moderatorja e njohur, Kiara Tito është në prítje të ëmbël. Ky lájm nuk do te ishte nje cudi e madhe pasi cifti po shijon muajin e mjaltit dhe aty mùnd te ndòdhin cudira nga me te shumtat.

Gjithashtu Luizí nuk e ka fshèhur kurre áktin se ai dhe Kiara shume shpèjt jane gati te ndertojne nje familje te madhe. Kjo per áktin se per Luizín kishte ardhùr koha te behej baba dùke vleresuar mòshen e tij te konsiderueshme.

Dyshimet lindèn pasi ajo u shfaq në një foto me barkun e rrumbùllakosur.. Mbetet per tu pare ne ditet ne vijim se cfare do te na zbùloje ky cift shume simpatík qe i ka mahnitur te gjíthe shqíptret dhe jo vetem.

Leave a Reply