Saturday, December 2, 2023
HomeGenelNga shtepia do tju lárgòhèt tèrsi, 5 shenjat qe u shkòn jeta...

Nga shtepia do tju lárgòhèt tèrsi, 5 shenjat qe u shkòn jeta mbárè e mire ne te ardhmen

P.arashikimi per shenjen e pare dash, thote se për shkák të Hënës që e keni përballë, jeni nèrvòz me ata që ju rrethojnë, veçánërisht me anëtarët e familjes. K.ujdes edhe në pùnë, është më mirë t’i bèni gjërat me qetësi, edhe nëse dùhèt të ndrýshoni një projekt.

Te dashur deme ky është një qíell i mirë për të lindurit e shenjës tuaj, lindin miqësi të rèndësishme dhe z.emrat e vetmuara márrín lájme të mira. Ata që kanë pasur performancë të mirë në pùnë do të kenë mùndësi të bëjnë zgjèdhje të shkëlqyera.

Binjak, Ata që kanë një çështje të hapur në dashùri do të jenë në gjèndje të zgjídhin shumë gjëra, me Jupiterin e favorshëm. K.ujdes në pùnë, pasi një person mùnd t’ju vërë në síklet.

- Advertisement -

Edhe ju gafore, keni hyrë në një javë të rèndësishme për të bërë zgjèdhje dashùrie. Në pùnë do të dëshíròni të përfshíheni më shumë.

Luane, Yje të favorshme, është një javë e rèndësishme për të folur për ndjenjat me gjysmën tjetër. Një gjèndje e mirë ástròlògjíke në aspektin profesional, investoni në pùnë.

JSa per ju vi.rgjereshe, koha për të bërë vlerësimin tuaj të një lídhje dashùrie, është një moment i mirë për të kuptuar nëse ia vlen apo jo. Lërèni kohën të kalojë dhe disa pròblème do të zgjídhen vetë në pùnë.

- Advertisement -

Peshore, Pasdite str.esuese në dashùri këtë të merkùre 21. Nëse partneri juaj ju vazhdimisht, mùnd të lòdheni. Në pùnë, disa pròblème ende nuk janë zgjídhùr përfùndimisht.

Akrepe te dashur, Në një foto të ríkuperimit të përgjíthshëm, është koha që ta lini veten të pùshtoni nga një histori dashùrie. Në pùnë ka pasur një krízè, por tani dùhèt kapërcyer.

Shi.gjetar, Nëse një histori dashùrie shkòn kèq, mùnd të ríkuperoni, por do të ishte më kèq nëse tani mbáni një qëndrim rigoroz. Koha e mirë për të nisur projekte të reja në pùnë.

Bricjape, Ditë e qetë dhe pse me këtë Hënë në kah të kùndèrt. Do të dëshíròni të dilni nga një márrëdhënie që shihni se nuk ju përshtatet më. Edhe në pùnë është një periudhë e lòdhshme, mèrrni gjíthçka më lehtë.

Ju te ujorit, Rimëkëmbje e mirë në dashùri, mirë dùken gjërat sidomòs me Peshorèn dhe Binjakët. Në pùnë disa pròblème do të zgjídhen por këtë të merkùre 21 dùhèt të flisni për to.

I dashur peshk, Nëse vini në dýshim një lídhje, dùhèt ta bèni me kùjdès. Situata e përgjíthshme në pùnë nuk është më e mira, ka komplíkime.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments