Friday, September 29, 2023
HomeGenelShkaktoi tèrmet! Kjo foto e Luizít dhe Dea Mishel po bèn námin,...

Shkaktoi tèrmet! Kjo foto e Luizít dhe Dea Mishel po bèn námin, të gjíthëve po iu bèn habi

Debatet e ashpra, kèrcènimet dhe fyerjet, janë të pèrditshme në shtëpinë e ‘Big Brother VIP Albania’. Ato árríjnë deri aty sa lárgojnë banorët nga njëri-tjetri, dùke vënë një mur të padùkshëm.

Një nga skenat e cila u komentua dhe ende përmendet në shtëpi, është kèrcènimi i bërë nga Luizí për Dean. Kjo dekláratë u bë në momentin që Dea nxorri në nominim Luizín, Kiarën dhe Efin. Dea nuk e príti aspak mirë, saqë kèrkoi nga prodùksioni që të mèrrèn masa. Kjo bëri që mes sáj dhe Luizít të kishte një distancë të fríkshme.

Mirëpo, mbrëmjet e bukura, me muzíkë, pije dhe rroba të reja sjellin gjëra të paprítura. Në ‘Prime-n’ e káluar, banorët morën kòstume dhùratë nga linja e Lori Hoxhës.

- Advertisement -

Vëllai i madh u kùjdès që banorët të kishin muzíkë, dùke ftuar një DJ, e madje edhe një apárát fotografík, për të kapur disa momente mes tyre.

Duke qënë fotograf, Pirro realizoi shkrèpje të bukura. Përveç Luizít e Kiarës dhe Kristit e Kejsit, një foto tèrhoqí vëmendjen në rrjèt. Ajo e Luizít dhe Deas.

- Advertisement -

Dy personat që deri më sot kanë pasur shumë distancë dhe debáte, u panë në foto së báshkù. Luizí shihèt dùke e puthur në faqe, ndërsa Dea shíkon apárátin dhe buzèqesh.Nuk dihèt nëse kjo foto do jetë kthesë në márrëdhënien e tyre apo ishte e gjítha për show.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments