Saturday, June 3, 2023
HomeGenel“Ik p*rdhú me gjíthë…”! Luizí nuk e ruan qetësínë dhe rèvoltohèt: Ma...

“Ik p*rdhú me gjíthë…”! Luizí nuk e ruan qetësínë dhe rèvoltohèt: Ma ka nèveritur

Gjatë prime-t të kësáj të marte të “Big Brother VIP2”, banorët që shpallen më pak të preferùar nga votimi i publíkut do të dalin në nominim.

Luizí Ejlli është shprèhur sot se dëshiron që një prèj emrave të jetë ai i Armaldo Kllògjerit. Këngëtari shpreson që ai të lárgohèt nga shtëpia më e famshme në Shqípëri. Këtë temë ai e bisedoi mëngjesín e sotëm, teksa ishte në oborr me Shpatin, banorin më të ri të “Big Brother VIP2”.

Luizí u shprèh se Maestro ia ka neveritur me veprimet e krýera, dùke përmendur rastin kur i tha Oltës të nxirrte në nominim Kiarën. Sipas Luizít, Maestro nuk ka burrëri dhe është fríkacak.

“Do Zoti, ma hèq qafe Maestron. Ma ka nerveritur me atë që ka bërë. Nuk ka lídhje me lojë fare. Prej teje e pres, nga ai jo se jemi 66 ditë báshkë. E di shumë mirë kur ka qenë i zhýtur, e kam márrë e kam nxjerrë.

E kam ndíhmuar, çá nuk i kam bërë. Tani që i vjen një rast, i thua Kiara asáj. Ik ere, ík pirdhu me gjíthë zarf, pa burrëri.

E ndjeu veten në rrezík, më fùt mua more. Është kokrra e burracakut, është normale që të gjíthë kanë interesín e vet por kur ke váriant tjetër zgjídh atë”, tha Luizí.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments