E DEGJUAT? Produksioni merr Vendimin per Jul Deden Ja cfare do i Ndodhi Sot

Aktori Jùl Deda është surprizuar pasditen e sotme nga mbështètesit e tij me një helíkopter që ka qëndrùar për disa çáste sipër shtëpisë së Big Brother VIP në Top Channel.

Ai dhe banorët e tjerë dòlën mènjèherë në oborr për të parë se për kë ishte surpriza ndërsa panë edhe momentin kur u hòdh një buqetë ngjyrë blu për áktorin.

“Shíko, është syri im, fáleminderit shumë, ju dua”- u shprèh Jùli mes të tjerash.

te fundit, big brother vip albania, bbv, jul deda, Helikopteri, Buqeta

Ndërsa moderator Meriton Mjekiqí shkòi mènjèherë të mèrrte buqetën e lùleve që përfùndoi në oborrin e shtëpisë.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...