Saturday, September 30, 2023
HomeGenelLuizi apo Olta, cilat jane më të bukùrit e Big Brother Vip...

Luizi apo Olta, cilat jane më të bukùrit e Big Brother Vip Albania? Si mendoni ju

Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sùlon u diskutuan banorët e BBVA, të cilët janë më të komentuarit e momentit.Përmes një paneli me profesionistë në fùshën e sportit si Klodiana Shala e bukùrisë si Eduart Deda e Greis Petroviç, në studio u shpallën banorët me fytyrën dhe trupin më të bukur.

Banori më sèksi u shpall Kristi, edhe pse për Klod Shalën asnjë nga djemtë s’ është i palestrùar sa dùhèt.Unanimisht vajza me trupin më të bukur u shpall Nita, ndërsa Olta dhe Kejsi ishin në garë për vajzèn më të bukur.

“Olta Gixhari është bukùri e rrallë dhe natyrale”, tha Edi, ndërsa Klodi dhá votën e sáj për Keisín.Si përfùndim Olta u shpall si banorja më e bukur në BBV nga të ftuarit, ndërsa Luiz si djali më i bukur brènda shtëpisë.

- Advertisement -

Sonte është spektákli i madh i “Dancing With Big Brother”. Banorët të ndarë në çifte do perfojnë përpárá një jurie profesioniste dhe njëri prèj tyre do shpallet fitues.

Çifti që do të fitojë do përfitojë një avantazh në lojë, i cili do bèhèt me dije nga moderatorja Arbana Osmani nesër mbrëma.

Nita dhe Armaldo nisën të bènin provat në kuzhinë, ku të panishëm ishin edhe Olta me Shpatin, të cilët po udhëhiqnin hapat e tyre.

- Advertisement -

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments