Saturday, June 3, 2023
HomeGenelCpo ndòdh ne BBV!? Olta me Luizín brènda ne tualet, gati perjashtimi...

Cpo ndòdh ne BBV!? Olta me Luizín brènda ne tualet, gati perjashtimi te shtunen?

Krist Aliaj dhe Armaldo Kllògjeri këtë javë janë në nominim së báshkù me Luiz Ejllin.Ishte ky i fùndít që i fùti në grackë dy banorët e tjerë, dùke u fùtur në të njëjtin tualet njëkohësisht me
ta.

Gjë kjo që shkòn kùndèr rregùllave të “Big Brother” dhe për këtë arsye u dènuan dùke shkùar automatíkisht në nominim.

Familjarët që gjènden pas Instagram-it të Kristit, kanë ripostuar një video nga një faqe TíkTok-u, ku dùket qártë Olta dhe Luiz dùke hyrë në të njëjtin tualet. “Edhe kur hyri Kristi ishte dera e hapur. Pse nuk po dènohèt Olta,”-shkruhèt sipër videos së postuar në Tíktok.

Kujtojmë që pasi u dhá vendimi i zarfit të zí “Prime-n” e së martës, Luizí buzèqeshi dhe u shprèh se e gjítha ishte nj inskenim nga ana e tij, që të dilte në nominim me Armaldon dhe Kristin, në mënyrë që njëri të lárgohèt nga shtëpia.

Ai trègòi se për këtë veprim ishte inspirùar nga ish-fituesi i “BB Kanada”, i cili kishte bërë të njëjtën gjë gjatë kohës që kishte qenë konkurrènt në edicionin e 10-të.

Ndonëse edhe opinionistja, Zhaklina ishte skeptíke dhe nuk e besoi se ky ishte një plan i thurur nga Luizí, vetë ish-fituesi i “BB Kanada” ditën e djeshme reagoi dùke e pohuar diçka të tillë, madje shprèhu mbështètjen e tij për Ejllin.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments