Tuesday, October 3, 2023
HomeGenel"Nje femer e gjate ju sjèll tèrs, ja si shpètoni...", paralájmerimi per...

“Nje femer e gjate ju sjèll tèrs, ja si shpètoni…”, paralájmerimi per kete shenje te bèkuar

Per ta nisur kete p.arashikim me Dashin,  Jeta ne cift do jete mjaft e qete. Do báshkepùnoni per cdo gje me ate qe keni ne krah dhe nuk do ngurroni t’i thoni sa shume e doni. Beqáret, fále Merkùrit do kene ndrýshime ne jeten sentimentale. Per nje here te vetme lerèni veten te udhehiqeni nga emocionet e momentit. Do shpenzoni jashte mase kete te shtune, por per gjera te domòsdoshme. Gjithsesi mòs e te proni!

Demi Do ndiheni te dashurùar dhe do dashuroni shume gjate kesáj dite. Do jete nje dite mjaft e mire si per ciftet ashtu edhe per ata qe jane vetem. Beqáret do te flírtojne edhe me teper dhe do perdorin nje str ategjí te vecante per te bere per vete ata qe kane enderrùar. Edhe pse nje shume párásh do t’i shtohèt financave tuaja dùhèt te trègòheni te matur me shpenzímet qe do beni.

Binjaket Ju qe keni nje lídhje do tèntoni gjera te reja sot. Do ndiheni mire prane atij qe doni. Fale mbeshtètjes se Venusit, beqáret do e shohin te ardhmen e tyre sentimantale me me shume optimizem. Mundesite qe do iu dalin kete te shtune do i mendoni me kùjdès dhe nuk do nxitoheni. Mos shp enzoni me sy mbýllur sot sepse edhe financat e kane nje kufi dhe mùnd te shtèrrojne.

- Advertisement -

Gaforrja Jeta sentim entale e cifteve nuk do jete shume e mbròjtur gjate kesáj dite. Ata qe kane pasur pròblème kohèt e fùndít mùnd te shkòjne edhe deri ne nje ndarje. Te tjeret do kene debáte te zjárrta. Beqáret nuk do jene fare ne humor te kerkojne dashùrine sepse do e kene mendjen gjetiu. Mos mèrrni vendime ne planin financiar sepse do ga boni dhe veshtiresite do jene te medhá.

Luani Ciftet do jene sa sensuale aq edhe romantíke. Sirènat e kenaqesise do te ndizen perseri dhe do iu dùket vetja si ne enderr. Pefitoni sa me shume! Venusi do kríjoje nje klime te tille qe zemra t’iu rráhe fòrt. Jane me teper beqáret qe do jene te favorizuar gjate kesáj dite. Ne planin financiar do keni disa turbùllira, por nese ùlni shpenzímet situata edhe mùnd te mòs perkèqesohèt.

Vir gjeresha Nese keni pasur disa mòsmárreveshje me partnerin tuaj beni cmòs te pajtoheni sot sepse me vone gjerat do te veshtiresohen me shume. Nje tákim vendimtar do te ndòdhe per beqáret dhe jeta e tyre sentimentale do te stabilizohèt njehere e pergjíthmone. Persa i perket sektorit financiar, do e menaxhoni me seriozísht dhe me maturi. Nuk príten as trònditjet me te vogla. Perfitoni!

- Advertisement -

Peshorja Hena do ndíkoje mjaft pozítivisht edhe per ciftet binjake. Do te kete rindèzje te pasionit per ata qe kishin rène ne qetesi. Zemrat e vetmuara do kene tákime vendimtare te cilat do iu ndrýshojne jeten pergjíthmone. Nese keni menduar te beni trènsaksione financiare, te blini ndonje shtepi apo dicka tjeter, bejeni! Planetet do jene me ju dhe do ruajne ekuilibrin financiar.

Akrepi Emocionet qe do perjètoni ne jeten ne cift do jene shume te medhá dhe ne disa momente do iu dùket vetja síkur jeni mbi re. Eshte dite e pershtatshme edhe per te ndrequr edhe disa gábíme qe keni bere kohèt e fùndít. Dashuria per beqáret do jete e favorizuar. Do jeni te parrezístueshem! Plutoni do iu ndíhmoje te rregùlloni situaten financiare dhe te trègòheni me te matur.

Shigjetari Ve nusi do sjelle lumturi pa fùnd per te gjíthe ata qe jane ne cift. Eshte momenti i dùhur per te qendrùar me afer partnerit dhe per te harrùar ha termbètjet. Beqáre do llastohen nga yjet dhe do i shohin me me qártesi gjerat. Do tákoni díke dhe do jeni n te njejten kohe pasionante, romantíke dhe te matur. Financat do te perballen me nje pròblèm relativisht te madh. Mos jepni hua!

Bricjapi Ju cifte nuk dùhèt te shqètesoheni fare sot. Lidhja juaj do jete e qendrueshme dhe do pergatisni edhe nje darke te mrekùllueshme. Shf rytezojeni sa te mùndni kete dite te fùndít te vitit. Beqáret perseri do jene te mèrízur dhe dùke mòs e gjetur dashùrine do mendojne se ajo nuk ekzíston. Beni durim dhe do ndrýshoni mendim! Te nxitur nga Plutoni do beni cmòs te rregùlloni buxhètin. Bravo!

Ujori Mjedisi yjor do jete mjaft i pershtatshem per jeten ne cift. Fákti qe partneri do iu komplimentoje do iu beje edhe me euforík. Mos hárroni edhe ju te mendoni per te dhe ta beni te ndihèt mire! Beqáret do te shnderrohen ne kampione te joshjes. E kèqja gjete kesáj dite eshte se do iu pelqejne shume persona dhe nuk do dini ke te zgjídhni. Financat do i menxhoni edhe me mire.

Peshqít Do jeni shume romantíke gjate kesáj dite dhe do beni gjíthcka qe ai qe keni ne krah te ndihèt i lumtur qe iu ka juve prane. Do ia árríni qellimit! Disa beqáre edhe pse nuk e kane menduar dhe nuk e prisnin aspak do bíen ne dashùri. Do keni nje lídhje te kendshme dhe te mbùshur me ndjenja. Shf rytezojeni! Merkùri do iu sjelle fat ne sektorin financiar, megjíthate ju dùhèt te kùjdèseni edhe per shpe nzímet.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments