GÓDITJE PER BIG BROTHERIN/ Kjo qe u Beri Ilnisa do i SHKÁTERROJE Fare

Cifti Ilnisa dhe Meritoni janë bërë protagonistët e vërtetë të rrjètit sòcíal pas përfùndimit të udhëtimit të tyre në Big Brother VIP Albania 3.

Edhe pse Ilnisa eshte lárguar nga shtëpia e BBV, ata vazhdojnë të bëjnë bujë në mediat sòcíale.

Një análizè e disa burimeve trègòn se, megjíthë eliminimin e tyre, ata kanë árrítur të bèhen më të njohur se kandidatët tjerë në rrjètet sòcíale.

Videon e mesazhit të Ilnisë për Meritonin e ka shíkuar më shumë se 773 mijë herë në faqen zyrtare të BBV, një numër i cili shkòn përtej shíkimeve të kandidatëve të tjerë, përfshirë edhe finalistët potencialë.

te fundit, big brother vip albania, bbv, ilnisa, meriton mjekiqi

Ky sukses i jashtëzakonshëm trègòn që historia e tyre është rrèmbyese dhe ka árrítur të kapë interesín e një audíence të gjerë.

Pyetja që lind nga ky sukses është nëse dalja e tyre nga shtëpia ishte një gábím, dhe nëse dùhèt të ketë një ríkthim të tyre në BBV.

Ndërsa shumë fansa janë në favor të një ríkthimi të tyre në shtëpi, kjo mbètet të shihèt se çfarë vendimi do të márrë organizatorët e BBV. Por për momentin, Ilnisa dhe Meritoni vazhdojnë të shkëlqejnë në rrjètet sòcíale, dùke treguar se historitë e tyre ende nuk kanë përfùnduar.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...