Friday, September 29, 2023
HomeGenel‘Një princeshë si ti…’, Kiara habit rrjètin me gjène me te EMBEL...

‘Një princeshë si ti…’, Kiara habit rrjètin me gjène me te EMBEL ne bote

 

Diten e sotme Kiara Tito ka márre nje nga surprizat me te medhá ne jeten e sáj aq sa burime prane moderatores thòne se kjo e fùndít nuk i ka mbájtur dot lòtet.

Nje fanse e zjárrte e nuses se Luizít ka ndermárre nje gjest qe pak nena mùnd ta bejne ne ditet e sotme. Ajo ka vèndòsur që t’i vèndòsë emrin vajzès së sáj Kiara dhe i ka dërguar një foto moderatores,

- Advertisement -

ne foto graja e cila ka sjelle ne jete ate kríjese shume te EMBEL trègòn bebushen dhe emrin që kishte zgjèdhùr.

“Një princeshë tjetër si ty, Kiara erdhi në jetë”, i thotë nëna e re.

“Me jetë të gjatë Kiara e vogël”, shkruan moderatorja.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments