E dini shtátzané…!!? Lájmi per Olta Gixharin shókon gjith Shqiptaret

Ledion Liço u shprèh mbrëmjen e djeshme gjatë prime-t se femrat e këtij “Big Brother-i” janë më të fòrtat e çdo sezoni më parë.

Për këtë dekláratë të Ledionit, ka ardhùr një reagim nga ish-banorja e BBV2, Olta Goxhari.

Aktorja ka rishpërndarë në InstaStory një foto të sájën ku shkruhèt,

“Unë pasi Ledioni tha që ky BB ka femrat më të fòrta dhe më të bukura që ka patur ndonjëherë bigu”, dhe ku shihèt dùke qëndrùar në një pozícion “gjýkues”.

Postimin ajo e ka shoqërùar me shkrímin: “Ledion, ne nuk jetojmë në ashenser, të dëgjojmë”.

Leave a Reply