CILI DO TE JETE FINALISTI I PARE? Do te ngelni pa fjale nga rezùlatati i votimeve per Romeon dhe Heidin

Ne spektáklin e káluar te BBV, Egla Cenos iu dhá nje avantazh ne loje pasi ishte lidere e shtepise.

Avantazh i cili do te dergonte ne nominim dy banore te shtepise dhe njeri prèj tyre do te shkònte menjehere ne finale dhe tjetri do te ishte ne nominim cdo jave deri ne gjysem finale.

Egla zgjodhi qe te dergonte ne kete televotim dy personat qe ka pas me afer gjate ketij rrugetimi Romeon dhe Heidin.

Ne rrjètet sòcíale u zhvillua nje sondazh per te pare se cilin preferonte publíku ne finale?

Dhe rezùltatet e sondazhit jane si me poshte:

Romeo mori 79% te votave ndersa Heidi vetem 21% te votave pra dùkshem qe publíku ka te preferùar Romeon.

te fundit, big brother vip albania, bbv, romeo veshaj, heidi, rezultati, votat

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...