FOTO MARRAMENDESE! Luizi tregon gocen Po Çméndet nje Shqiperi e Tere

Moderatorja e njohur Kiara Tito po shijon momentet pas lindjes me vajzèn.

Kiara ka ndarë një fotografi të Luna Mari Ejllit.

“Unë shprèha një dëshirë dhe ajo u realizua, Luna ju përshèndèt”, ka shkrùar Kiara krahas postimit.

Kujtojmë se ajo dhe Luizí u bènë prindër më 30 prill.UA SA E BUKUR!!! Foto e parë e Lunës në Instagram, Kiara ndan foton e ëmbël...

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...