Friday, September 29, 2023
HomeGenelNjíhuni me shenjat e hòròskòpit që do të “nòtojnë” në pára këtë...

Njíhuni me shenjat e hòròskòpit që do të “nòtojnë” në pára këtë verë

Gjatë vèrës që po vjèn, disa shenja të Hòròskòpít do të kenë shumë fat dhe pára nëpër duar. Nuk pèrjáshtohen mùndësitë për bíznes.

Demi, Peshorja dhe Peshqit.

Këto tre shenja të zòdiákut janë grupuar së bashku sepse drèjtohen nga Vènusi, i cili do të jetë në një pòzícion mjáft të favorshëm këtë verë, deri më 11 gusht, kur do të kthèhet në shenjën e Luánit. Përveç dashùrisë, Vènusi drèjton edhe sferën e márrëdhènieve.

- Advertisement -

Ajo përcákton krýesisht se sa të fòrtë, aktivë dhe gati do të jeni për të shtýrë kufijtë në mënyrë që të árríjmë qëllimet tuaja. Kjo do të thotë se Dèmi, Peshorja dhe Peshqít do të jenë me shumë fát në fushat ku duhet të lèvízin dhe të përpárojnë vazhdimisht.

Vera do të jètë një periudhë e fávorshme sa i pèrket punës dhe Afërdita do t’ju jápë fòrcë për të qèndruar produktiv dhe për të fítuar të árdhura. Afërdita nuk i pèlqen njerëzit lákmítarë, ndaj Peshorja dhe Peshqit, si njerëz bùjarë, nuk do të kenë pròblème, por Demi do të ketë.

Demat dùhet të frènojnë dëshirën e tyre për të márrë gjithçka për vete. Nëse ata mèsojnë të ndájnë ínfòrmácione të dobishme me të tjerët dhe të ndíhmojnë, atëherë ata me sígùri do të shpèrblèhen për këtë.

- Advertisement -

Ujori, Vírgjèrèsha dhe Binjakët.

Këto shenja udhëhíqèn nga Mërkuri, i cili do të jetë jáshtëzákonisht pozitiv dhe i fòrtë, sidomòs kur të kalojë periudha rètrográde, pas 4 qershorit. Për shkák të pòzícionit të mirë të planetit, njerëzit që përfáqësojnë këto tre shenja të zòdiákut mùnd të mbèshteten në bùrime të reja të árdhùrash.

Do të kenë sùkses të shpèjtë, ide të mira dhe blèrje të sùksèsshme. Gjithashtu, përfáqësùesit e këtyre shenjave mùnd të fillojnë bíznesín e tyre, sepse i prèsín mùndësi të mëdha bíznèsi.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments