Saturday, December 2, 2023
HomeGenelTr.onditese! Luizí nuk mbán dot me nèrvat: Ik moj mèso të flasësh

Tr.onditese! Luizí nuk mbán dot me nèrvat: Ik moj mèso të flasësh

Krizè mes çiftit më të dashur në ‘Big Brother VIP’ dhe jashtë sáj. Mënyra e komuníkimit u kthýe sot në temë debáti mes Luizít dhe Kiarës.

Këngëtari i kèrkoi Kiarës që t’i flasë mirë, madje i përmendi edhe tonin e zèrit. Ky diskutim ndòdhi pak minuta më parë, në kohën kur disa banorë ishin në gjumë e të tjerë po konsumonin ùshqím.

Kiara ishte dùke i shpjeguar diskutimin e mëngjesit mes tyre, mirëpo dùket se nèrvat e Luizít nuk mbájnë shumë. Ai i kèrkoi që të mòs bèrtiste e të kthehej të komuníkonte me të kur të ‘mèsojë’.

- Advertisement -

‘Mendova se të kishte mbètur hatri nga ajo që të thashë dje, me gërrhimën dhe më the në mëngjes jam pa gjumë’- i thotë Kiara.‘Mos bèrtit, kur të mèsosh të flasësh lehtë, hajde flasim. Mëso të flasësh’shih videon

U bènë më shumë se 60 ditë brènda shtëpisë e deri më tani nuk kemi dëgjuar Luizín t’i drejtohèt Kiarën në këtë formë. Moderatorja nuk reagoi por zgjodhi të lárgohej.

Mos ndoshta kjo zènkë trègòn anën tjetër të Luizít, jo atë romantíken që jemi mësuar të shohim e dëgjojmë nga ai. Mbase me këtë formë komuníkimi, Kiara do zgjèdhë të shkòjë vetëm në Maldive, ose e shoqërùar nga një person tjetër. Kështu që Luizí dùhèt t’i bëjë llògaritë mirë me Kiarën… nëse do udhëtimin e mbi të gjítha që lídhja e tyre të zgjasë.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments