Friday, September 29, 2023
HomeGenel“Nuk e márr vesh pse kam ngrënë aq shumë dru”, Jori rrëfehèt...

“Nuk e márr vesh pse kam ngrënë aq shumë dru”, Jori rrëfehèt për të káluarënModèlja Jori Delli teksa ka biseduar me banorët e tjerë në shtëpinë e “Big Brother Vip”, ka treguar një episod nga fèmíjëria e sáj. Me nota humori ajo thotë se kur ka qenë e vogël e kanë rráhur prindërit.Ajo ngre píkëpyetje për këtë, dùke thënë se nuk e kupton pse e kanë rráhur, pasi sipas sáj dilte me nota shumë të mira në shkòllë.

- Advertisement -

“Tashi unë qesh, por kur isha e vogël më rrihnin mua. Po, sínqerisht nuk e kuptoj se pse kam ngrënë aq drru kur isha e vogël. Se unë isha dhe shumë e mirë në shkòllë, mèrrja nota shumë të mira, isha me të gjítha 10”, ka thënë Jori.


RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments