Friday, September 29, 2023
HomeGenelNUK KISHIN LEK PER SHQIPERI??? Nuk e prisnim fare cfare do i...

NUK KISHIN LEK PER SHQIPERI??? Nuk e prisnim fare cfare do i ndòdhte Luizít e Kiares

Çifti më i përfolur i momentit në Shqípëri, tanimë kanë një shtëpi edhe në Kosovë.

Luizí dhe Kiara së fùndmi ishin në Prizrèn aty, aty ku u bènë me shtëpi të re.

“Nga tani e tutje Prizrèni për mua është shtëpia e dytë”, ka thënë ndër të tjera moderatorja e njohur, párá se të nënshkruante kòntrátën me kompaninë kosováre, aty ku padýshim pranë sáj ishte edhe Luizí.

- Advertisement -

Ky hap ka gëzuar pa masë fansat e dýshèsh në Prizrèn dhe Kosovë, të cilët tani do t’i kenë më afër çiftin më të famshëm të momentit në showbizín shqíptar.

 

 

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments