Friday, September 29, 2023
HomeGenelNuk ndálet TCH, ‘RREMBEN’ në gjírin e sáj áktorin e shumëpërfolur të...

Nuk ndálet TCH, ‘RREMBEN’ në gjírin e sáj áktorin e shumëpërfolur të momentit!

Top Channel tashme eshte kthýer ne ekranin me te ndjèkur nga shqíptaret dhe me emisionet e tijte shumte ai mbán lídhùr mijra shqíptare.

Nje nga emisionet me te ndjèkur ne Top Channel eshte emisioni i humorit qe dùke nisur nga viti 2005 ben te shkrihen gazí te gjíthe shqíptaret ne fùndjaven e tyre magjíke.

Portokalli ka nxjerru shume áktore te medhenj dhe ne te njejten kohe ka hùmbur dhe shume prèj tyre por tashme Topi vjen me nje lájm te madh.

- Advertisement -

Aktori i humorit Visjan Ukcenaj i cili e ka mbýllur kárrierèn e tij ne Klanifornia pasi ky emision ùli qepenin tashme do te shihèt ne nje tjeter ekran.

Epo, Visjani me humorin e tij fin do te jete blerja me e re e top Channel dhe shume shpèjt ai do ti báshkòhèt Portokallise.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments