Friday, September 29, 2023
HomeGenelCfare ben moj Kiara!!? Nusja e Luizít i ben te papríturèn Top...

Cfare ben moj Kiara!!? Nusja e Luizít i ben te papríturèn Top Channel dhe BBV

Ditën e shtunë Kiara Tito ka dalë nga Big Brother VIP, por dùket se dùke pretenduar finalen pas daljes ka ardhùr e zhgènjimi.Ndoshta për áktin që kèrkoi aq shumë një emision në Top Channel dhe nuk e mori? Së fùndmi Kiara ka hèqur nga Instagrami Arbana Osmanin dhe Lori Hoxhën.

- Advertisement -

Ndonëse Lori vazhdon ende ta ndjèkë Kiarën. Por cila ka qenë arsyeja e vërtetë? Këtë dùhèt të presim sepse deri më tani ka vetëm aludime…

- Advertisement -

Me daljen e sáj, Kiara ka publíkuar një foto nga dasma me Luizín dhe shkruan për eksperiencën e sáj në 99 ditë, ku fálenderon publíkun e gjíthashtu trègòn mbështètjen për Luizín.“Unë kam qenë e párá që ndjeva pozítivitetin mirësínë dhe dashùrinë e Luizít kur të gjíthë i kisha kùndèr”- mbýll Kiara këtë postim mes të tjerash.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments