Pak Çaste me Pare ILNISA plás deklaraten e papritur per kete banor

Gazetarja Ilnisa Agolli, ish-konkurrènte e Big Brother VIP3, ka treguar se ka tákuar familjarët e Meritonit.

E ftuar në rubríkën “Mos i bjer me top” në E Diell ajo tha se e tákoi babanë dhe vëllanë

e Meritonit natën që ata ishin për surprizèn brènda BBV.

“Babanë e Meritonit, báshkë me Meritonin, i kalova që mbrëmjen që i bènë surprizèn Meritonit. Edhe atje ngriva”, trègòi Ilnisa.

E pyetur nëse ka plane për fèmíjë me Meritonin, ajo u shprèh:

“Unë kurrë në jetën time nuk kam planifíkuar asgjë, planet rrëzohen, në besoj në Zot”.

Ilnisa tha se nuk do ta fálë kurrë Eglën.

“Asnjëherë! Nuk besoj se do ta fál sepse nuk kam arsye për ta bërë, janë mijra píka për të mòs e fálur atë grua.

Në ngjárjet e fùndít që po zhvillohen atje brènda, nuk mendoj se ajo mèríton fálje, siç dùhèt në ákt.

Bùllizon pamjen, seksualizon fèmíjët, shkel ligjín. Bota jashtë më priti mirë, shpresoj të vijojë kështu. Më kèq seç kam parë brènda nuk ka ndòdhùr jashtë”.

Përveç Meritonit, Ilnisa u shprèh se fiton e mèríton edhe Jùli.

“Do të them dhe një emër tjetër, do të them emrin e Jùlit”.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...