Nuk po Pérballon dot më BÓMBEN EGLA, Sot Lârgohet me Ceremoni, ja ngjarja

Banori i Big Brother Vip, Jetmir Salaj ka deklárùar se do të lárgohèt nga shtëpia pas një përplasje që ka pasur me áktorèn Egla Ceno.

Aktorja gjatë debátit mes tyre iu është drejtuar se nëse do të kishin qenë jashtë BBV, do t’i kishte thýer dhëmbët.

“Po të isha jashtë, a e di se çfarë do të bëja unë ty? Do të numëroja dhëmbët”, iu drejtua Elga në një video të bërë virale.

“Ti kështu? Jo mi jo, e di që je femër e fòrtë”, iu drejtua Jetmiri.

Pas kësáj situate të kríjuar, konkurrènti ka deklárùar se gjatë prime që do të zhvillohèt mbrëmjen e sotme do të lërë garën.

Gjatë një bisede me Meriton Mjekiqín dhe Françeska Muratin, Jetmir Salaj, ai u shprèh se: “Unë do të lë programin, ky është vendimi im”.

Dy banorët e kanë kùndèrshtuar dekláratën e Jetmirit, megjíthëse ky i fùndít dùket i vèndòsur, ndërsa trègòi se mbrëmjen e sotme do ti sqarojë të gjítha arsyet.

“Për fjalët që të ka thënë ti shkùl dhëmbët?” – e pyeti Françeska, teksa banori tha: “Po. Ky është vendimi im dhe është i patjetërsueshëm dhe i padiskutueshëm”.

Kujtojmë që pas debátit me Egla Cenos, banori i tha Roza Latit se ditën e nesërme( të martën) do të márrë vallixhèt që të íkë, dùke treguar se do ta bëjë tèrmet.

“Do t’i sqaroj unë nesër të gjítha, mezí po e pres, e marta ime. Marr valixhen dhe íki, por unë nesër do të bëjë tèrmet…”, i thoshte ai Rozès.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...