Friday, September 29, 2023
HomeGenelOlta bèhèt tápë pas Prime-t, nuk përmbáhèt fare: Na çáu b****! Do...

Olta bèhèt tápë pas Prime-t, nuk përmbáhèt fare: Na çáu b****! Do íki në Bali s’më plás fare për Luizín dhe Kiarën

Olta Gixhari dùket se e ka teprùar me al.kolin pas spektáklit të mbrëmjes së shkùar. Në një moment teksa qëndronte në suitë me Dean, kjo e fùndít i puthi këmbèn ndërsa Olta e puthi në buzè. Pranë tyre ishte dhe Keisi, e cila i tha: “Duhèt të íki unë tani”, por vajzat e káluan me të qeshur.

Më pas, teksa komentonin dekláratat e Luizít se do të linte shtëpinë, Olta tha se janë në një garë dhe s’ka pse bèn párálájmërime të tilla.

“Le të rrijë me Kiarën tani se na çáu b****. Na mërizti tani, Kiara Kiara. Tani jemi në një garë, çfarë ke që bèn kështu? Okej rri se dal unë se nuk më plas fare, íki në Bali aty e s’më plas fare”, tha Olta.

- Advertisement -

Luizí komentoi nominimin e kësáj jave, ku publíku votoi 86 përqínd që Olta dhe Kiara të dilnin “kokë më kokë” me njëra tjetrën.

Ai u shprèh se nëse publíku vèndòs të lárgojë Kiarën nga shtëpia, ai do bëjë gati valixhèt dhe do lárgohèt báshkë me të.

Luizí: Nëse dèl Kiara unë do bëj gati valixhèt dhe do dal báshkë me të. Ky nominim është Olta përballë meje dhe Kiarës. Nëse mbështètësit e mi nuk votojnë për ne, atëherë unë do dal báshkë me Kiarën.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments