Olta i òfron këshilla fálas Luizit dhe Kiarës si të bëhen me djalë! Sèkreti? Ja kur duhet të bèni sèks

Pas martesës simbolíke në shtëpinë e Big Brother Vip, Luizí dhe Kiara kanë shprèhur dëshirën e tyre që në një të ardhme të bèhen prindër.

Gjatë një bisede mbrëmë Olta ka ndarë me banorët e Big Brother, krýesisht me Kiarën edhe Luizín, disa këshilla se si të bëjnë djalë apo vajzè kur të vèndòsín të bèhen prindër.

Luizí po e dëgjonte me shumë vëmendje, por dùke lëshuar edhe ndonjë batutë, ndërsa Olta thoshte: “Nëse do të bësh çun, dùhèt ta bësh në ditët ekzákte që ti je në ovùlim.

E ndjen femra vetë kur është në ovùlim. Janë dy ose tre ditë të cáktuara që femra është në ovùlim. Në këto ditë mùnd ta bësh një djalë. Nëse doni të bèni gocë, dùhèt të tèntoni dy ditë párá se të fíllojë ovùlimi.”

Kujtojme se Një zarf i kuq u fùt nga Vëllai i Madh në shtëpi për Oltën. Grupi i sáj u shpall fitues në lojën me litar, për pásojë Olta ka një avantazh nga Vëllai i Madh.

Olta hapi zarfin e kuq dhe ajo kishte mùndësíne të dërgonte tre banorë në televotim. Olta zgjodhi që të nominojë Kiarën, Luizín dhe Bledin.

Leave a Reply