Friday, September 29, 2023
HomeGenelOlta i hèq trùrin pushuesve, shfaqet super hot nga pùshimet:ME S*KSI se...

Olta i hèq trùrin pushuesve, shfaqet super hot nga pùshimet:ME S*KSI se KIARA TITO…

Temperaturat janë rritur edhe më shumë kur Olta Gixhari ka postuar ca foto nga deti.

Ish-banorja e Big Brother ka nxjerrur në pah linjat trupore me fototgrafitë e fùndít nga jugu i Shqípërisë.

Provokuese dhe atráktive, Olta është shfaqur edhe krah djalit të sáj që mùnd të mburret me dùkjen e nënës.

- Advertisement -

Shíko foton:

 

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments