Friday, September 29, 2023
HomeGenel“Olta i ve flaken rrjètit”, ne diten e votimeve ajo ben dekláraten...

“Olta i ve flaken rrjètit”, ne diten e votimeve ajo ben dekláraten e fòrte

Olta Gihari ka qene nje nga personazhèt me te spíkatur te ketij edicioni te BBV2 dhe shumica e mendonin si nje rivalke te fòrte e Luzít deri sa ajo zgjodhi te bráktise garèn.Pas daljes se sáj nga shtepia, Olta eshte márre me familjen e sáj, dùke deklárùar se ajo e ndjen veten fituese te BBV me gjestin qe zgjodhi te beje.

- Advertisement -

Diten e djeshme ne Post Big Brother, pasi ajo i vuri flaken rrjètit me debátin qe beri perballe Luizít, Kiares dhe Efit, dùke i vene te tre me shpatùlla pas muri, sot Olta e ka kthýer te gjíthe vemendjen e sáj tek dita e votimeve.Me anë të një postimi në rrjètet sòcíale, Olta Gixhari ka treguar se e ka dhënë votën e sáj sot.

“Votoni”, ka bërë thirrje áktorja në Instagramin e sáj. Kujtojmë se pak ditë më parë Gixhari trègòi se vota e sáj shkòn për kandidatin e PS, Veliajn.

- Advertisement -Por nuk hárrohèt kur pak vite më parë Olta shprèhte publíkisht simpatinë për Berishën e madje ajo ka një miqësi të ngushtë me nusen e tij, Armina Mevlanin.


RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments