Sa e lígë! Sara i nxorri zbùluar gjíninë e bebit, Olta ‘HAKMERRET’ dùke i nxjerr sékretet me Ledrin


Olta Gixhari është në pritje të fèmíjës së dytë.

Mbrëmë ajo ka ndarë videon ku zbùlon gjíninë e fòshnjës së dytë që do të jetë djalë,

por párá se Olta ta bènte këtë të ditur, shoqja e sáj Sara kishte publíkuar një foto që pa dashje zbùlonte gjíninë e fèmíjës.

Ajo kishte publíkuar një foto të vajzes së sáj Poem dhe djalit të Oltes, Amarit ndërsa në tokë shiheshin shirita të kaltërt që trègònin gjíninë e fèmíjës.

Ndërsa Olta dùket se ka zgjèdhùr ti ‘hákmèrret’ Sares pasi ka publíkuar një video në Instagram me barkun e fryrë shoqërùar me këngën e Ledrit.

Nga fansat ky është parë si një reagim që trègòn se Sara dhe Ledri ende jane báshkë edhe pse në rrjèt thuhèt se janë ndarë.

Kjo është bërë nga menaxheri i Ledrit, ndërsa Sara dhe Ledri asnjëri prèj tyre nuk ka folur pùnlíkisht për ndarjen.

Leave a Reply