Friday, September 29, 2023
HomeGenel“Nderprisni Prime…” reagimi i Oltes po terhèq vemendjen ne publík, ja deklárata...

“Nderprisni Prime…” reagimi i Oltes po terhèq vemendjen ne publík, ja deklárata e sáj

Olta Gixhari la shtëpinë e Big Brother VIP të shtunën në prime, dùke shtángur të gjíthë publíkun për vendimin e sáj, pasi ishte një nga banoret më të fòrta brènda shtëpisë.

Me arsyetimin se nuk mùnd të qëndronte më lárg djalit të sáj të vogël, Olta vèndòsi të hiqte dorë nga gara.

- Advertisement -

Një tákim i shpèjtë me djalin e sáj në prime-in e káluar e shtyu Oltën akòma më shumë të dilte, kjo për shkák të qëndrimit disi të distancuar që i mbájti djali.

Megjíthatë dùket se ajo po shijon ditët më të mira pranë Amarit dhe këtë nuk ka ngurrùar ta trègòjë as në rrjètet sòcíale

- Advertisement -

Në një foto dùke luajtur me lodra me djalin ajo shkruan: “Gjithë bota ime në një foto.

Dashuria e Amar dhe ajo që kam márrë nga ju në këto ditë ma ka mbùshur shpirtin plòt dhe më ka bërë të besoj se asnjëherë nuk je gábím nëse ndjèk rrugën e zèmrës. Ju dua shumë të gjíthëve”

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments