Friday, September 29, 2023
HomeGenel“Ndèrpríteni Prime…” shpèrthimi i Oltes po mèrr vemendje ne rrjèt, ja cfare...

“Ndèrpríteni Prime…” shpèrthimi i Oltes po mèrr vemendje ne rrjèt, ja cfare tha

Aktorja Olta Gixhari pas daljes nga Big Brother ka komentuar lojën e banorëve të tjerë. E ftuar në ‘Më lër të Flas, Olta tha se Kiara ka bërë gábímin më të madh që është ríkyther sërish në shtëpinë e Big Brother.

Ndërkohë, ajo mbështèti edhe batutën e opinionistit Arbër Hajdari, i cili tha se Kiarës tashmë gërhima e Luizít i dùket si melodi.

- Advertisement -

Olta Gixhari: Kiara ka bërë gábímin më të madh që është fùtur dhe perla është batuta e Arbërit që tha gërhima iu kthýe në klárinetë, në melodi do thosha unë. Kjo është fantastíke.

Mendon dhe ti se ríkthimi i Kiarës e ka bërë pak më arrogante dùke márrë vesh se gjíthë situatën që është jashtë që është shtuar dashùria për Luizín tek Kiara? Olta Gixhari: Se di tani, po mjafton që gërhima është kthýer në melodi, për mua mjafton dhe ke thënë gjíthçka.

- Advertisement -

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments