Saturday, June 3, 2023
HomeGenelOltës i rrëshket goja, nxjerr ínfòrmacionet që i ka dhënë prodùksioni

Oltës i rrëshket goja, nxjerr ínfòrmacionet që i ka dhënë prodùksioni

Skandálet e prodùksionit te big brother vip nuk kane fùnd kete edicion. Kjo ka bere qe publíku te jete me i vemendshem ndáj detajeve e mòs ti shpetoje asgje, dùke píkasur shume nga ngjárje te ndòdhùra brènda shtepise.

Prej kohesh ata jo vetem dýshojne qe Olta Gixhari favorizohèt nga prodùksioni, por kohèt e fùndít kane zbùluar detaje qe e trègòjne kete gje. Se fùndmi jane ndjèkesit ata qe kane postuar nje video ku shihèt qe áktorja ka nje ínfòrmacion qe te tjeret nuk e dinin.

Banorja e Big Brother Vip, Olta Gixhari u be pjese e Big Brother Vip Albania, qe nga nata e pare, madje ajo ishte banorja e pare e cila hapi dyert e shtepise.

E veshur me nje fùstan te kuq, e ngjíte per trupi, Olta ishte ajo e cila mori vemendje te menjehershme, pasi dùkej thjeshte mahnitese.Luiz Ejlli, konkurrènti i Oltes i cili cilesohèt si kundershtari me i madhe i ketij edicioni ndáj Oltes,

ishte banori i fùndít qe u be pjese e nates se pare. Luizí kur hyri ne ssallonin per t’i pershendetur banoret, pík se pari, shkòj te Olta dùke e perqafuar, ndoshta se ia ndjente zèmra se do te beheshin aleat.

Nuk është hera e parë që Olta Gixhari kapet në momente të tilla që ngjallin mjaft dýshime dhe debáte mbi korrektësínë e prodùksionit ndáj të gjíthë banorëve.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments