Prodùksioni kunder LUIZIT…ja çfare “Píslliku” po Organizon

Tashmë është bërë traditë që në çdo edicion të “BBV” banorët të improvízojnë një dasmë tradicionale shqíptare.

Dy nga banorët zgjídhen për të qenë çifti që do të martohen, një prèj tyre prifti dhe të tjerët të ftuar.

Këtë edicion nusja dhe dhëndri do të jenë Ilnisa dhe Meritoni dhe dasma do të bèhèt mbrëmjen e sotme në orën 21:00.

E per kete kane reaguar edhe ne faqen zyrtare te Ilnises, nga ana e familjareve te sáj , ku ftojne fansat qe ta ndjèkin live dasmen.

Shíko foton:

Leave a Reply