Saturday, June 3, 2023
HomeGenelPak párá FINALES ndòdh situata e kèqe, ne BBV gati skandál

Pak párá FINALES ndòdh situata e kèqe, ne BBV gati skandál

Efit i dèl pija, pyet Dean se çfarë ka ndòdhùr mbrëmë: Nuk mbáj mend asgjë.

Pasi Efi u deh natën e shkùar, i tha Luizít se ai do jetë fituesi i Big Brother si dhe shkëmbeu përqafime me të.Këtë mëngjes ajo pyeti Dean se çfarë kishte thënë dje, pasi nuk mbánte mend gjë.

Dea i tha se ajo kishte folur me Luizín dhe se i tha që do jetë fitues.

Efi u çudit nga kjo dhe dùke qeshur u shprèh se ajo ‘gènjen’ kur pi.

Kujtojmë se Efi gjíthashtu dhe dhe ínfòrmacione nga jashtë, dùke i thënë Luizít se ka folur nënën e tij Angjelinën dhe se në një nga primet, ka qenë ajo që i ka zgjèdhùr veshjen.

Kiara zbùlon për herë të parë çfarë i tha familja për propozímin

Kiara Tito ka dhënë një intervistë ekskluzíve për rubríkën “Mos i bjer me top” në emisionin “E Diell” dùke zbùluar se çfarë i tha familja pas propozímit që Luizí i bëri në BBVIP.

Ajo tha se familja e sáj është shumë e lumtur, ndërsa shtoi se nënë Leta mezí pret të tákojë dhëndrin.

“Familja është shumë e lumtur, e kishin prítur këtë ditë, erdhi më herët.Nënë Leta është një fanse e zjárrtë e Luizít. Unë e kam gjíthmonë gábím, ai ka të drejtë. Mezí pret të tákojë dhëndrin”, tha Kiara.

Astrologia shòkon me páráshíkimin: Dashuria e Kiarës nuk është e vërtetë

Moderatorja e “Fan Club”, Megi Pojani, ka bërë një intervistë me astrologen e njohur, Laura, e cila ka folur për disa nga banorët e “Big Brother VIP 2”.

Kur Megi e pyeti në lídhje me Kiara Titon, ajo u shprèh se dashùria e sáj nuk është e vërtetë për Luiz Ejllin.

“Prej Luizít është e vërtetë po prèj anës tjetër nuk është e vërtetë. Më shumë është strategjí. Për shembùll edhe nëse bèhèt ndarja ka me qenë prèj sáj”, tha Laura.Ndërsa teksa po fliste për këngëtarin, ajo u shprèh se ‘në jetën e káluara ka qenë 4 herë i martuar dhe se e kanë lënë’. Madje sipas sáj, këtë vit dhe në vitet në vijim, Luizí do të ketë shumë fat dhe suksese.


RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments