Saturday, June 3, 2023
HomeGenelPak párá PRIME zbùlohèt plani i fríkshem, ne BBV thuajse skandál

Pak párá PRIME zbùlohèt plani i fríkshem, ne BBV thuajse skandál

Sherri mes Efit dhe Luizít ishte vetëm për lojë?

Në një bisedë që është zhvilluar mbrëmjen e káluar brènda shtëpisë së BBV, Luizí ka hèdhùr dýshime tek banorët që ndoshta ajo situatë e kríjuar nuk ka pasur vërtetësi brènda.Ndërkohë që Dea nuk e ka besuar, Nita e ka cilësuar si naívitet të tyre që e kanë mbështètur Efin.

Luizí: Ku e di ti që nuk jemi ndarë kurrë? Dea: Sepe keni thënë gjëra shumë të shèmtuara për njëri-tjetrin Luizí: Ça kam thënë unë?

Dea: Po tani specifíkisht unë nuk e mbáj mend Luizí: Unë nuk kam thënë asgjë, m’i përsërit. Nita: Ata janë márrë vesh mes tyre për në finaleLuizí: Efi dòli e preferùar, është finaliste Nita: Është naívitet i joni që i kemi besuar Efit.

Jori mendon se do ta lërë sot shtëpinë e Big Brother dhe ia ka shprèhur këtë gjë Luizít.

Luizí i tha se dùhèt të presë pasi párá sáj dùhèt të dalin Nita e Qetsori.“Por ti më the se nuk kam asnjë vlerë dhe s’kam bërë asgjë përveçse bíkinit”, i tha Jori dùke i kujtuar fjalët që Luizí ka thënë vetë.

Luizí e sqároi se i ka thënë që nuk ka vlerë si lojtare, por jo se nuk ka bërë asgjë.


RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments