Monday, October 2, 2023
HomeGenelPáralájmèron 6 shenja! Do të kèni ngrítje në detyrë dhe rrítje të...

Páralájmèron 6 shenja! Do të kèni ngrítje në detyrë dhe rrítje të madhe lèku

A jeni gati të merrni një parashikim shumë të shpejtë dhe mjáft të vlèfshëm për veten tuaj dhe për atë që ju prèt? Pikërisht për këtë është dhe ky lèxím i fátit te sotem që do t’ju rrëfejë për tri shenja prèj të cilave do ta kène jeten me te lehte.

A po ju ecin gjërat mbarë kohët e fùndit, apo keni ngècùr në hálle? Çfarë kërkoni më shumë nga e ardhmja juaj, cila është ëndrra më e zjárrtë që kërkoni që t’ju kthehet në reálitet sa më parë?

Mùnd të ketë më shumë pyetje në kokën tuaj por ajo që ka rëndësi është të mësoni diçka më shumë rreth jush dhe asaj që mùnd t’ju ndodhë në të ardhmen e afërt. Tashmë mos mendoni për asgjë tjetër, qètësòni mèndjen tuaj dhe bèhuni gati për keto lájme qe do ju mbèrrijne.

- Advertisement -

Per shenjat e Dèmít dhe Peshòrja, kùjdes, dègjòni me vèmèndje këshillën e fatit! Jeni trègùar së fùndmi një person që po tènton ti bëjë të gjitha gjërat me pa-dùrim dhe për këtë arsye po jètoni për ditë me një strès dhe me një lòdhje mèndòre sepse planet nuk po ju reálizòhen.

Mesazhi që duhet t’i kùshtoni vëmendje është se nëse doni që planet të realizohen në jetën tuaj, mos i mbani vetëm në kokën tuaj por tregojani edhe njerëzve që ju duan shumë, sepse energjia e tyre pozitive do t’ju shtojë fat.

Së bashku do të hedhësh hapa më të shpejtë drejt një të ardhme të begatë dhe idetë e tua do të ndriçohen më shumë dhe fati do të të hapë një rrugë të re më të lehtë se kjo që po ndjèk i vetmuar.

- Advertisement -

Pas datës 17 në punë ose në biznes do të keni një rritje aq të begatë sa që nga mëngjesi dhe deri në darkë do të fálèndèroni Univèrsín për këtë ëndërr të bërë realitet.

Mos hárroni dhe gjène me të fùndit, Edhe pse sitùata që po kálon bota është shumë e vèshtírë me shume hálle, sërish ti do të jesh shumë i bèkùar nga ana shëndetësore dhe ekònòmike pasi në “horizont” nuk duket asnjë shqètèsim dhe asnjë sèmùndje për ty dhe familjen tënde.

Per shènjat e Gáfòres dhe Binjáket, engjëlli juaj mbròjtës po ju sjèll dashurinë e jetës! Sado që në punë po shkèlqèn dhe të gjithë janë të mrekulluar me arritjet e tua si një lider i vërtetë, ti sërish po kèrkon një tjetër gjë në jetën tënde, dhe me sigùri të madhe ajo është një dashuri e re ose një lidhje e fòrtë emòciònale.

Epo, më në fùnd nuk do të të duhet të rrish më i/e vetme në jetën tuaj, pasi engjëlli yt mbròjtës këtë radhë ka vendosur të të mbùshë zèmrën plot me dashuri dhe shumë shpejt do të të përballë me një person që do të të kthèhet në gjýsmën tënde përgjatë gjithë jetës.

Ju do të merrni ndjenja të ëmbla romantike dhe shumë energji pozitive. Në lidhje me financat, mbáhu fòrt pasi jo vetëm në dashuri, por edhe në çështjet financiare do të ketë shumë ndrýshíme për ty. Në fùnd të muajit do të të shfáqen shenja nga fati juaj që do të të trègòjnë mënyra të ndrýshmè se si xhepat e tu do të mbùshen më shumë.

Ju duhet vetëm t’i ndáni këto të ardhura me familjarët tuaj dhe një pjesë me ata që janë vèrtetë në nevòjë, pasi 1 mirësi, do t’ju kthehet në bekim gjatë gjithë jetës tuaj. Do të jeni mirë në pjesën e shèndètit dhe nuk shíhet asnjë shqètësim që do t’ju mèrzíste, por kùjdes.

Ju kohët e fundit e keni tèprùar disi me ushqimin e tèpèrt dhe për këtë arsye keni fítuar shumë kile nga një ushqim aspak i shèndètshëm, ndáj dhe kòntròlloni sasitë e ùshqímit dhe cílësínë e tij.

Per shenjat e Ujòrit dhe Dashít, mèndòni se fati ju ka bráktisur? Ja çfarë duhet të bëni! U bë një kohë e gjatë që ti po mèndòn se tashme je e vetme në jetë pasi kujton se fati nuk është më në anën tënde.

Prej një kohe të gjatë po përjeton disa shèrre dhe situata jo të favorshme, madje dhe po kùjton se shtëpia apo të gjithë ata që të rrethojnë, pasi të prèkùr prej energjisë nègative.

Fati është gjithnjë në krahun tuaj, nuk do t’ju bráktísë kurrë, por që të përmirësoni jetën tuaj ju duhet të bëni këtë gjë që do t’ju sjellë më shumë mirësi.

Merrni një copë të qèrùar hudhre dhe mbështilleni me një letër dhe fùteni në xhep, ose nëse mbáni çantë fùteni në çantë. Tek letra duhet të shkrùani fjalët si më poshtë.

“Fat më qèndro pranë dhe më mbrò nga e líga, nga shpirtrat e zínj, nga energjia nègatíve dhe nga tháshèthèmet, sepse në jetën time dua qetësi dhe mirësi”. Këtë fjali shkrùajeni në letër dhe me atë letër mbèshtíllni hudhrën dhe mbájeni me vete kudo.

Duke nisur prèj muajit qe do te vjíje mirësia do t’ju hýjë në shtëpi dhe në shpirtin tuaj. Do t’ju rriten fínáncat dhe të gjitha hállet që po pèrjetoni do t’ju zhdùken nga jeta juaj. Situata që po kaloni e ka dòbèsùar disi edhe shëndetin tuaj, por asgjë shqètèsuese. Pas 20 qershorit nëntorit gjithë strèset marrin fùnd.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments