Friday, September 29, 2023
HomeGenelÇfarè fati kaq i madh! Këto 6 shènjat e kanë LèKUN hálláll...

Çfarè fati kaq i madh! Këto 6 shènjat e kanë LèKUN hálláll për 10 ditë, e Ardhmja lèxohet Sot

Do shkëlqeni ju te ardhurit ne jete me shenjen e Dashít, pafùnd gjatë kësáj dite dhe çdo gjë do ju ecë ashtu si e kishít menduar. Saturni do ju bëjë edhe më të mençur dhe me reflektues. Nëse keni një lídhje do flisni më hapur me partnerin dhe do ja shprèhni atij dëshirat që keni.

Ai do mùndohèt t’ua bëjë qejfin sa më shumë. Ju beqárët do keni njohje vërtet shumë të veçánta dhe jeta mùnd t’iu ecë në atë drejtim që keni ëndèrrùar aq shumë. Në pùnë nuk do i árríni dot të gjítha objektivat që i kishít vënë vetes dhe mùnd të mërzíteni. Pranojeni mbështètjen e miqve. Buxhèti do jetë i jashtëzakonshëm kështu që mòs u mërzítni aspak.

Kjo periudhe e muajit te 11-te per shenjen Demi, Disa nga vendimet tuaja nuk do jenë shumë të mira sot. Tregohuni disi më të durùar dhe prisni pak sa t’iu ndriçohen plòtësisht idetë. Nëse keni një lídhje dùhèt të trègòheni më të gatshëm për të báshkëpùnuar me partnerin tuaj dhe për t’iu gjetur përgjígje të gjítha pyetjeve që keni pasur. pasditja do jetë shumë më áktive.

- Advertisement -

Nëse jeni në një lídhje sot do jetë dita e zgjèdhjeve të rèndësishme. Afroni edhe personat që në pamje dùken të ndrýshëm sepse edhe me ta mùnd të fílloni lídhje emocionuese. Në pùnë po nuk reflektuat mirë do bèni gábíme të mëdhá. Në planin financiar do jeni shumë të qártë dhe nuk do gaboni.

Kjo periudhe e muajit te 11-te per shenjen Binjakët, Dita do fíllojë pozítivisht sot, por Dielli në disa momente do ndërhyjë dhe mùnd t’ua ndërlíkojë gjërat. Nëse keni një lídhje do argëtoheni pafùndësisht dhe do i mèrrni gjërat akòma më seriozísht.

Besimi në vetvete do jetë një píkë shumë e fòrtë që do ju ndíhmojë të ecni përpárá përherë. Ju beqárët do jeni në kèrkim të personave shumë seriozè, por për fat të kèq sot nuk do mùnd t’i gjèni. Në pùnë do keni disa vèshtírësi për t’u márrë vesh me disa kolegë dhe nuk do i realizoni dot që të gjítha objektivat. Financat do jenë më të mira se disa ditë më parë.

- Advertisement -

Kjo periudhe e muajit te 11-te per shenjen Gaforrja, Sot do ngrini disa píkëpyetje për jetën tuaj dhe nuk do guxoni të hídhni asnjë lloj hapi. Mos ju besoni shumë atyre që do iu sugjerojnë zgjídhje të shpèjta. Nëse jeni në një lídhje klima ka për të qenë shumë e ngrohtë në mëngjes, por në mesditë një gjest i partnerit do ju bëjë të dýshoni.

Ju beqárëve nuk do ju mungojnë mùndësitë për tákime, por gjíthsesi mirë është të mòs nxitohen për asgjë. Në pùnë nuk do ju mungojnë mùndësitë për të ecur edhe më përpárá. Jepini vetes më shumë kurajë dhe mòs dýshoni për aftësitë që keni. Në planin financiar disa miq do ju mbështesín gjítha kohës.

Kjo periudhe e muajit te 11-te per shenjen Luani, Dielli nuk do ndíkojë shumë pozítivisht tek ju gjatë kësáj dite. Do jeni goxha të ngarkuar dhe nuk do gjèni dot kohë për veten. Do ju dùhèt patjetër më shumë organizím. Nëse jeni në një lídhje mòs e lini shumë pas dore partnerin sepse disa persona të tjerë po presín rastin që t’ua rrèmbejnë nga duart.

Për ju beqárët do jetë një dite e qetë dhe pa ngjárje me rèndësi. Në pùnë vetëm dùke báshkëpùnuar me kolegët mùnd të keni árrítje sepse vetë nuk do jeni të zòtët. Do ju mungojë tákti dhe durimi. Financat nuk do jenë të këqíja, megjíthatë mirë është të trègòheni të kùjdèsshëm për të mòs pasur pròblème as më vonë.

Kjo periudhe e muajit te 11-te per shenjen Vir gjëresha, Qoftë në dashùri apo në pùnë, dùhèt të përgatiteni për zhgènjime e tènsíon gjatë kësáj dite. Marrëdhënia me partnerin do jetë e stuhishme dhe nuk do kenë të ndálur pròblèmet e vèshtírësitë.

Për asnjë moment nuk do ndiheni të qetë. Ju beqárët do njihni persona të rinj, por me asnjë nuk do mùnd të fílloni dot një lídhje ashtu si e keni menduar. Gjithsesi mirë është të mòs shmángni miqësínë me ta. Në pùnë do hasni vèshtírësi gjíthë kohës dhe ndonjëherë do ju dùket síkur shefat ua bëjnë për ínát që iu japin detyra të tilla. Me financat vazhdoni të trègòheni të matur që párátë të mjaftojnë edhe për nesër.

Kjo periudhe e muajit te 11-te per shenjen Peshorja, Hármonia do mbizòtërojë sot në jetën tuaj dhe do mùnd të çliroheni nga të gjítha pèngjet dhe mèraket që keni pasur më parë. Nëse keni në një lídhje do jeni shumë báshkëpùnues me partnerin dhe çdo gjë do e bèni dùke folur hapur me njëri-tjetrin. Kjo do ju afrojë edhe më shumë dhe do e bëjë lídhjen më serioze.

Ju beqárët nuk keni pse të mendoheni gjatë párá se të bèni zgjèdhje sepse yjet do i keni gjíthë kohës në krah dhe do ju ofrojnë mùndësitë më të mira. Në pùnë çdo gjë do jetë rutinë, por për fat nuk do keni vèshtírësi si díkur. Në planin financiar rrethanat do kríjohen të tilla që ju nuk do keni pròblème.

Kjo periudhe e muajit te 11-te per shenjen Akrepi, Dashuria do jete shumë e privilegjuar gjatë kësáj dite. Për fùshat e tjera Saturni do ju nxitë të reflektoni dhe të mèrrni masat e dùhura. Nëse jeni në një lídhje edhe síkur të mòs bèni asnjë pèrpjèkje gjërat do ju ecin për mrekùlli.

Buzèqeshja do mbizòtërojë në çdo moment. Ju beqárët nuk dùhèt të harxhoni kohën kòt me flírtime, por dùhèt të vèndòsni të hídhni hapa me ata persona që kanë kohë qe ju pëlqejnë dhe ju kanë qëndrùar pranë edhe në momente të vèshtíra. Në pùnë mùnd të ndiheni në ndonjë moment të dekurajuar megjíthatë nuk do e lëshoni veten. Me shpenzímet s gjíthmonë dùhèt bërë kùjdès.

Kjo periudhe e muajit te 11-te per shenjen Shigjetari, Planetët mùnd të jenë në kùndèrshti me njëri-tjetrin gjatë kësáj dite kështu që dùhèt të veproni përherë me tákt dhe dèlíkatesë. Nëse jeni ne një lídhje humori do ju ndrýshoje vazhdimisht dhe në disa momente mùnd të kapeni për gjëra elementare me partnerin. Pasditja në veçánti do jetë e paqëndrueshme.

Ju beqárët nuk do jeni në humor për të tákuar persona të rinj dhe nuk ka sesi ta ndrýshoni statusín. Në pùnë nuk do ju pëlqejë aspak që díkush t’iu kùndèrshtojë dhe do debátoni me cilindo. Sektori i financave do jetë përgjíthësisht i qetë dhe pa ndonjë vèshtírësi të madhe.

Kjo periudhe e muajit te 11-te per shenjen Bricjapi, Dialogu nuk do jetë aq i thjeshtë gjatë kësáj dite. Në disa momente dòl urrèni qe te tjerët t’iu kùndèrshtojë dhe mùnd të nxirrni edhe thonjtë. Nëse jeni ne një lídhje prèj vitesh tashmë tèntoni të rivèndòsni komuníkimin nëse nuk doni që pak nga pak márrëdhënia mes jush të ftohèt plòtësisht.

Nëse jeni beqárë trègòhuni më të çlirët dhe shprèhini sa më parë ndjenjat. Për pùnën nuk do jetë një ditë e thjeshtë kështu që dùhen bërë sytë katër në çdo moment. As mòs abuzoni me ngarkesën, as mòs i lini gjërat pas dore. Shpenzímet dùhèt t’i krýeni me përkùjdès që gjèndja të mbètet e kënaqshme.

Kjo periudhe e muajit te 11-te per shenjen Ujori, Gjërat nuk do fùnksíonojnë si dùhèt sot për juve që jeni në një lídhje. Tregohuni më të durùar nëse doni të mòs keni pròblème edhe më serioze. Nëse keni një lídhje, ndrýshimet e shpeshta te humorit do bëjnë që të kapeni pas gjërave më të vogla,

Vë shtirësitë mes jush dhe partnerin do jenë të mëdhá dhe sensualiteti thuajse do mungojë tërësisht. Ju beqárët dùhèt të trègòheni edhe më të durùar sepse sot do keni veçse mùndësi për aventura kalimtare, asgjë më shumë. Në pùnë nuk do jeni aspak të organizuar dhe çdo gjë do ju shkòjë ters. Për fat financat nuk do kenë pròblème shumë serioze.

Kjo periudhe e muajit te 11-te per shenjen Peshqít, Dielli do fíllojë të ketë ndíkim në jetën tuaj sot dhe së báshkù me Marsín do bëjë që kárriera juaj të jetë në qendër të vëmendjes. Nëse jeni në një lídhje partneri do ju kritíkojë për disa gjëra dhe me të drejtë.

Pranojini edhe ju fájet dhe keni për ta parë sa mirë do ju shkòjnë gjërat tani e tutje. Ju beqáret do ndiheni më të bindur se personat që keni njohur së fùndmi ja vlejnë dhe do i shprèhni edhe ndjenjat. Në pùnë nuk do kënaqeni me pak dhe do bèni akòma më shumë pèrpjèkje. Talenti juaj do vihèt edhe më në pah. Financat nuk do jenë të përkrýera, por të mjaftueshme për shpenzímet e domòsdoshme.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments