Egla Ceno Nxjerr SÉKRETIN e Romeos! E Gjithe Shqiperia ta Dije Se…

Aktorja Egla Ceno ka treguar se është i bindur që Romeo Veshaj nuk është i dashurùar me partnerèn e tij, Heidi Baçi.

Gjatë një bisede me Jùlian Dedèn, áktorja u shprèh se konkurrènti i “BBV” po e pèrdor lídhjen me Heidin për lojë sepse sipas sáj Romeo nuk shfaq asnjë shenjë të një mashkùlli të dashurùar, ndërsa Heidi po.

Nga ana tjetër Jùli tha as Romeo dhe as Heidi nuk i dùken të dashurùar me njëri-tjetrin, ndonëse kjo e fùndít sipas tij trègòn më shumë kùjdès për tu dùkur si e tillë.

Pjesë nga biseda:

Egla: Për Romeon jam e bindur se është në lojë tòtalisht. Jam e bindur 100 përqínd

Jùli: Mir more se edhe ajo është në lojë. Ti e ke vënë re kur i thotë jo Romeo, rri Romeo, mòs Romeo

Egla: Romeo nuk ka asnjë sjellje të një mashkùllit të dashurùar, mùnd të jetë…

Jùli: Edhe kjo s’më dùket shumë

Egla: Unë kam zgjèdhùr me vetëdije që ti besoj kësáj, sepse me këtë që nga dita zero një “fílling” u zhvillua dhe unë e kam rujatur veten që mòs ti fùs hundët më

Jùli: Unë nuk e di se sa të dashurùar janë, prandáj kam vèndòsur që në ditën 1 që jam márrë me ta… Ai nuk jep asnjë shenjë të një mashkùlli të dashurùar, as kjo por ka një kùjdès më të tepërt për të treguar shenjat síkur është e dashurùar. Tregohèt fisníke, e mbròn kur nuk ka të drejtë

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...