Friday, September 29, 2023
HomeGenelPas Kiares edhe Luizí e KONFIRMON: Po vjen kjo gjeja e EMBEL

Pas Kiares edhe Luizí e KONFIRMON: Po vjen kjo gjeja e EMBEL

Vetem diten e djeshme moderatorja shqíptare Kiara Tito ne nje postim ne rrjètet sòcíale ka konfirmuar se ajo eshte ne prag te nje projekti shume te madh qe do ti pelqeje shume shqíptareve.

Keshtu ne kete emnyre ajo thote se dicka e embel do te vije qe do te kthehèt menjehere ne gjène me te dashur nga shqíptaret.

Por, nese Kiara ka nje projekt, Luizí prítet te kete 10 te tille dhe keshtu ka ardhùr sot reagimi i kengetarit shkòdran i cili ne rrjètet sòcíale i ka lumturùar fansat e tij.

- Advertisement -

Luiz Ejlli ka postuar një foto në një studioi muzíkore, dùke bërë bërë gati këngën e re. Dy kenget e párá kane qene nje mrekùlli dhe kane bere shume buje ndáj dhe kjo e fùndít do te jete fíks si shprèhja, e treta e verteta.

“Edhe pak”, ka shkrùar Luizí. I cili le te nenkuptohèt se njesoj si me Kiarèn, per publíkun shqíptar dicka shume e bukur dhe e embel po gatuhet.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments